Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vinci65

Windows XP - Blue Screen

Polecane posty

Witam.Dzis koło 19:30 miałem Blue Screena.Przed jego wystąpieniem grałem w Sa-mp i na sekunde przed BS dostałem wiadomość na xfire.

Tekst z podglądu zdarzeń : Kod błędu 100000d1, parametr 1 f92e0816, parametr 2 00000002, parametr 3 00000000, parametr 4 f7e0bd63 Ostatnio instalowałem nowe sterowniki w związku z błędami w grze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to podaj pełną konfigurację sprzętową i napisz jaki masz system oraz jakie stery instalowałeś. Poza tym napisz w jaki sposób instalowałeś nowe sterowniki (a raczej jak dokładnie usunąłeś poprzednie). Jeśli dobrze pamiętam, to ten błąd jest związany właśnie ze sterownikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Windows XP

Athlon Xp 2000+

512 MB Ram

Raedon 9600 series

Co do zasilacza - nie wiem co to za model, z tego co mi wiadomo jest stary, nonamowy i ledwo uciąga komputer :)

Nie usuwałem wogóle starych sterowników(nigdy tego nie robiłem) poprostu nainstalowałem na nie te nowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trudno ci sciagnac boczna scianke z kompa (zakladajac, ze nie masz plomb, w koncu twoj komp ma juz swoje latka) i spisac jaki masz zasilacz? A co do Omegi, to google nie boli, by wpisac tam Radeon Omega Drivers. Zrobienie tego i znalezienie strony zajmie ci mniej niz minute...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...