Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Orthomyxovirus

Game Room

Polecane posty

I stało się właśnie dzisiaj wyszła aplikacja Game Room na xbox live. dostępna dla wszystkich więc nie czekając od razu pobrałem. Fajnie że na start dostępne są dwa darmowe dodatki w postaci automatów i czegoś jeszcze. Wszystko fajnie pięknie ale... rodzi się kolejny epic fail... aplikacja zaraz po ściągnięciu DLCków i włączeniu gry staje na ok 20%... jak na razie wciąż czekam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GR to swego rodzaju miejsce w twojej konsoli gdzie korzystasz ze swojego awatara. Masz tam rozstawione automaty z grami arcade, możesz podejść i sobie pograć lub zaprosić znajomego. Automaty kupujesz za MSP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już się udało włączyć to miałem kolejny zawód... 90% moich znajomych w tym ja myśleliśmy że to będzie coś jak aplikacja home z ps3 że będzie można swobodnie się poruszać swoim avatarem a tu lipa... jakaś durna kamera... aplikacja miała być społecznościowa a wyszło na to że każdy ze znajomych jest osobno dopiero z menu frends można ich odwiedzić, tak nie powinno być, każdy z moich znajomych powinien być w tym samym domku by było przyjemniej... a tymczasem jest tak durnie że nawet są boty które strują użytkownikami offline... wielki zawód jak dla mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...