Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michaelmyers

Need For Speed Underground 2

Polecane posty

Sorki co do grafy to jest FX 5500

Hmmm jestes pewien, ze to ten model? - moze FX 5200? 5500 wprawdzie istnieje ale baaaaardzo rzadko spotykany...

Jesli rzeczywiscie jest to 5500 to moze sterowniki masz niewlasciwe - probowales zmieniac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na początku, za pierwszym uruchomieniem też były piksele na asfalcie - potem coś tam pozmieniałem w opcjach - ustawiłem na high, ale obniżyłem antialiasing i jest ok. Gram w 800x600, a karta to FX5700LE Gigabyte'a ( polecam :D ) Sterowniki mam standardowe z ServicePacka2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie o co chodzi kiedy po wlaczeniu gry asfalt jest tatalnie z pikseli niczym na playsation??? Moja grafa to GEFORCE FX 5000 128MB 128bit

Przepis na usunięcie okropnych pikselów z drogi ;P

1. Włącz gre i ustaw grafe na maxa i pojezdzij kilka sek.

2. Wyłacz gre

3. Włącz ponownie, włącz gre (granie ;p) i zmniejsz grafe do takiej, która chodzi najlepiej na twoim sprzęcie :)

Po tym małym zabiegu powinno działać poprawnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Tak to jest jak się kupuje wynalazki NVidii...Nie ma to jak stary dobry GEForce 256, minimalne detale rozdzielcosc 800x600 i płynna jazda. 8) Jeśli nie masz najnowszych sterowników to pewnie tu problem. www.nvidia.com albo najnowszy cdactionek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ten sam problem ale wystarczyło że zrobiłem resa kompa i wszystko chodzi normalnie.

Mam pewien problen z przejściem pewnego etapu gry. Mianowicie dostałem sms`a od rachel ze mam jechac do car lotu i odebrac jej samochów, lecz nie wiem co oznacza skrót ASAP, czy mógłby mi ktos powiedziec co oznacza ten skrót i jak znaleść jej samochód(nissan 350z) . Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie tylko ze ja juz mam 52% ukończenia gry i mam nissana 350z w garażu. Ale musze jej samochód , dokładnie jej a nie wiem jak go znaleść i przez to mam zablokowane wyścigi :(.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko :D

mianowcie jezdze sobie po miescie i co jakis czas dzwoni koles i mowi "there is some action in ..... (np. Hotel Plaza )...

tu chodzi o wyscigi ktorych nie ma na mapie zaznaczonych ? czy one sie czyms ruznia ? czy to poprostu sa wyscigi ktore mozna przejechać ale nie jest to potrzebnde do ukonczenia gry jo ?

i dlaczego nigdy nie znalazlem zadnego takiego wyscigu ?

:( gdzie mam ich szukac ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak są to wyścigi ukryte , różnią sie tym ze są za większa kase i mozna stracic kase jak sie przegra , trzeba je przejechac zeby ukończyc gre , nie wiem czemu ich nie znalazłes :twisted: , szukaj tam gdzie koles mówi czyli np na całym hotel plaza. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Ja mam problem jak wyciagnac muze z nfs-u2..Z jedynie bylo to proste poprzez program!!!

Macie moze taki program!! do 2 czesci!!

W jakim formacie jest ta muza? Może się da tym samym programem? :twisted: A jak nie, to poszukaj w siecie - musi gdzieś być...Zawsze są-tylko się ukrywają dziady jedne :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam GF 5700LE Pentium 4 3.0 GHz i 512 MB RAM też na początku miałem

straszne piksele ale po kilku wyścigach mi to poprost znikneło sprubuj przestawić rozdzielczośc zazwyczaj ustawia 640x480 ustaw na 800x600

i Road Detali na medium

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was pytanie. Zacząłem grac od niedawna i mam ukończone 11% kariery. Do tej pory jeździłem nissanem 240sx, ale teraz w carlocie pojawil sie hyundai tiburon. I z tym mam pytanie. ZCy da się jakoś zrobić żeby sprzedać tego nissana, żeby otrzymal za niego kase, lub przynajmniej zrobic tak by w hyundaiu byly wszystkie moje czesci co mialem w nissanie? Bo tak to zakupiłem "gołego" hyundaia do ktorego musze kupowac wszystkie czesci od nowa, a nie mam kasy :/ Tamtym nissanem i tak nie mam po co jezdzic bo juz wlasciwie na wyscigach sa tylko lepsze bryki, a jak tym hyundaiem bede jezdzil to tez nic nie wygram bo nic nie ma. A kasy zostalo mi cos kolo 100. Prosze pomóżcie mi jakos!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Pewien klopot duży po około 50% skończonej gry czyli po 105 wyścigach

dostałem wiadomość od Reachel takiej treści "Hey, i want my car back you better haul over that means no more racin until i say so. GET TO THE CAR LOT...NOW"

niewiem co zrobić byłem we wszystkich CAR LOT ale tam nic niema niemam żadnych wyścigów ani innych samochodów tunerow mam tylko sklepy i cywilne wozy prosze o pomoc bo nie mogę grać :D

PS. sorki za otwarcie tamtego tematu zrobilem to nie chcący.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość soundluk

qrcze, mam pewnien niezwykle nietypowy problem z ta gierka :/

bylo tak: wlaczam sobie ja dzisiaj i... mam zaciagniety reczny!!!! [tzn. nie kreca sie tylnie kola!!], nie moge przez to sie scigac bo samochod nie jedzie wiecej nic 70km/h... probowalem juz wszystkimi klawiszami i sie nie da... co jest?? POMOCY!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem jak wyciagnac muze z nfs-u2..Z jedynie bylo to proste poprzez program!!!

Macie moze taki program!! do 2 czesci!!

Ja włączyłem nagrywanie w CoolEdit, puściłem muzyke w opcjach gry i mi ładnie nagrało - potem trochę przyciąłem, podgłośniłem i jest ok. Tylko że mi zależało na jednym kawałku ( Rise Against - RZĄDZI! ) a jeżeli chcesz całą muzyke to długo by to trawło i sporo roboty.

Programu jeszcze nie widziałem nigdzie....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampire13

Witam. Ja chyba będę najbardziej oryginalny bo mam niesłychany problem z NFS:U2 (i nie tylko) A dokładniej z grafiką. Po odpaleniu gry mam przeraźliwe błędy grafiki.Po kilku sekundach od włączenia jest spoko, potem zaczynają się pojawiać (i mygać) jakieś kropeczki i kwadraciki, potem po kombinacjach w grafice, zaczyna sie terror, Poligony się rozciągają, samochód w menu wygląda jak kula igieł, wszystko sie miesza,Kombinowałem ze sterownikami (obecnia mam NVIDIA OMEGA DRIVERS a pracuje na karcie GeForce FX 5600. Czaiłem sie już w ustawieniach gry(rozdzielczość, detale i inne duperele) ale niestety nic nie pomagało. POMOCY BO NIE MOGE GRAĆ W NFS'a !!!!!!!!!!!! (problem powtarza sie i w innych grach typu UFO- Aftermath...HELP!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee...mam mala prosbe, mam nfsug2 ale zapodzial mi sie gdzies serial,. Prosze o pomoc!!!

Przeszukałem całe moje mieszkanie i u mnie go nie ma :twisted: . Niestety nie jestem w stanie juz bardziej Ci pomóc. Mogę natomiast przywalić Ci ostrzeżenie albo wyrzucić Cię z forum jeśli jeszcze raz zobaczę, że pytasz gdzieś o jakiś cd key. Jeśli reflektujesz na taką formę pomocy to daj mi znać - Szaitis

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
eee...mam mala prosbe, mam nfsug2 ale zapodzial mi sie gdzies serial,. Prosze o pomoc!!!

Jedyna pomoc jaka mi się nasuwa w tej chwili do głowy to: znajdź serial. No sorry, nikt nie wie gdzie może być twój serial, a jak zgubisz to (_!_) blada. Ew. mozesz podzwonić po jakichś pomocach technicznych. A jeśli nieoryginał to pretensje miej tym bardziej do siebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...