Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

TheEquinoxe

Program do odtwarzanie muzyki

Polecane posty

Aimpa używałem przez chwilkę. Teraz go polecam tylko bardzo zielonym w komputerach przyzwyczajonym do wyglądu Winampa. Reszcie której nie przeszkadza inny interfejs bardziej polecam foobara2000. Pożera najmniej pamięci, jest do niego bardzo dużo plug-inów (m.in. od last.fm) i wg. mnie ma najładniejszy dźwięk z tych trzech. Oczywiście to sprawa subiektywna ale wyczytałem gdzieś że to nie tylko moje złudzenie ale faktycznie foobar2000 ma jakieś zoptymalizowane algorytmy czy coś. Jego twórca odszedł od ekipy Winampa właśnie dlatego że Winamp poszedł w stronę bajerów a nie skupił się na odtwarzaniu dźwięku.

W każdym razie bardzo polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jednak się uzależniłem od biblioteki WinAmpa. Trzy duże okna, jedno z wykazem artystów, drugie z płytami, trzecie z poszczególnymi kawałkami - wygodne absolutnie przy większej kolekcji płyt. A zasobożerność, przy dzisiejszych komputerach, gdzie poniżej 2GB RAMu się w zasadzie nie schodzi, jest IMO niezauważalna. Choć fakt, że mógłby się szybciej uruchamiać. : )

BTW - znacie jakieś wtyczki do Foobara, które upodobniłyby jego bibliotekę, do tej Winampwej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak wolę Aimpa. Winampa mam, ale częściej używam go do oglądania filmów (!), niż słuchania muzyki, co też jest dziwne, bo to chyba w zamierzeniu miał być odtwarzacz muzyki...Aimp, jest prosty, łatwy i przyjemny. No i szybciej się włącza ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...