Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

M4TEK

Trick, (2010), Jan Hryniak

Polecane posty

73170193.jpg

Taak... Świeży polski film, reklamowany jako "następca" Vabanku. Akcja, momentami przeplatana humorem i, oczywiście, podteksty polityczne z nawiązaniem do naszej rzeczywistości. Do tego mocna, jak na polskie realia, obsada: Adamczyk, Gruszka, Więckiewicz, Chyra, Dziędziel...

Wg. mnie filmu nie powinno się reklamować tak znanym, kultowym motywem muzycznym z "Vabanku". Przez to film wydaje mi się przereklamowany. Moje oczekiwania były większe, aczkolwiek nie było aż tak źle :)

Dla mnie 7.5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak... ostatnio wybrałem się do kina na właśnie "Trick", nie jest to film zły, akcja całkiem całkiem, jednak w trakcie filmu dało rade przewidzieć resztę. Praktycznie nie było niczego co mogłoby zaskoczyć... jak dla mnie zbyt przewidywalny jednak daje rade :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solidny polski film, i nareszcie coś innego w ostatnich latach polskiej produkcji nie będące mdłą komedią romantyczną, a filmem stricte sensacyjnym. Sam "Trick" jednak w normalnym rozrachunku typowy średniak, a zakończenie tak jak napisał poprzednik do przewidzenia. Postacie w miarę dobrze obsadzone, i nie raziły sztucznością. 7/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na film czekałem, bo spodziewałem się wreszcie bardzo fajnej i ciekawej komedii sensacyjnej. Szkoda, bo niestety się zawiodłem. Komedii w tym filmie było mało, sensacji też. Kolejny film, który można zaliczyć do polskich średniaków. Porównując jednak ten film do takich dzieł jak Ciacho to jednak na najniższe oceny nie zasługuję, więc daję 5/10.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...