Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lisek06

Tony hawks Underground 2

Polecane posty

All the people. Mam dola. od kad mam THUG 2 niemoge zrobic tricka o nazwie Spazz Out. Ten screen byl umieszaczony w zapowiedzi tej gry!

Ludzie help me:P!!! Napiszcie mi jak go zrobic bo w kocncu ktos musial zrobic tego tricka:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
All the people. Mam dola. od kad mam THUG 2 niemoge zrobic tricka o nazwie Spazz Out. Ten screen byl umieszaczony w zapowiedzi tej gry!

Ludzie help me:P!!! Napiszcie mi jak go zrobic bo w kocncu ktos musial zrobic tego tricka:)

Przede wszytskim: ską dmasz oryginała THUGa2? Zdaje się że w polsce jeszcze nie wyszedł...(mniejsza o to, załóżmy ze masz konsolową wersję). Po drugie: sprawdź w konfiguracjach trików - może trzeba się zdrowo napocić, żeby go znaleźć. Poza tym może też tak być, że trik się później odkrywa, po przejściu ileś_tam gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grales w THUGa, skoro nie wiesz gdzie sie konfiguruje triki (i inne rzeczy)? Zreszta, niewazne - wchodzisz do 'Your Options' -> 'Edit Tricks' i tam szukasz sobie odpowiedniego rodzaju manewru. Masz do wyboru kilka konfiguracji strzalek, dla kazdej mozesz przydzielic odpowiedni trik, w tym takze spazz out ;).

A tego THUGa to pewnie przez internet ze Stanow zamawiales, co? :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

All the people. Mam dola. od kad mam THUG 2 niemoge zrobic tricka o nazwie Spazz Out. Ten screen byl umieszaczony w zapowiedzi tej gry!

Ludzie help me:P!!! Napiszcie mi jak go zrobic bo w kocncu ktos musial zrobic tego tricka:)

Przede wszytskim: ską dmasz oryginała THUGa2? Zdaje się że w polsce jeszcze nie wyszedł...(mniejsza o to, załóżmy ze masz konsolową wersję). Po drugie: sprawdź w konfiguracjach trików - może trzeba się zdrowo napocić, żeby go znaleźć. Poza tym może też tak być, że trik się później odkrywa, po przejściu ileś_tam gry.

Kto powiedział że on ma oryginała??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]Jak grales w THUGa, skoro nie wiesz gdzie sie konfiguruje triki (i inne rzeczy)? Zreszta, niewazne - wchodzisz do 'Your Options' -> 'Edit Tricks' i tam szukasz sobie odpowiedniego rodzaju manewru. Masz do wyboru kilka konfiguracji strzalek, dla kazdej mozesz przydzielic odpowiedni trik, w tym takze spazz out ;).

A tego THUGa to pewnie przez internet ze Stanow zamawiales, co? :]

Ta, raczej przez bazar u pirata :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666

Uuuu...Nie obraź się, ale nie wróżę ci sukcesów w THUG2. Jak masz problemy z prostym specjalem, to co bedzie z zadaniami? :shock: Musisz chyba jeszcze duuuużo trenować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

Drogi Tomku!! Trick'a natas spin robi się na hydrantach i takich śmiesznych wystających kijkach na ulicach, które na przykład są na wprost Ciebie w Berlinie w misji, gdzie uczysz się owego natas'a. Natas to kombinacja dwóch klawiszy: Grind + trick odpowiedzialny za wspinanie się(konkretnie nie pamiętam, bo już THUG'a usunąłem) To powinno Ci pomóc, ale jeśli będą jeszcze jakieś niejasności to pisz. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

Cieszę się, że udało mi się komuś pomóc. Jakby ktoś miał jeszcze jakieś problemy, to niech wali na forum, to zobaczymy, co się da z tym zrobić. See ya!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Dzieki no fakt, bardzo mi pomogles teraz w koncu bede mogl ukonczyc gre

Weźć nie żartuj, te grę da się ukończyć jak się ma:

a)konsolę

B) pc i pada

c) pc i zręczność pająka

Jeśli żadnego z punktów nie spełniasz, to pech. Zweryfikujemy twoje zdanie przy pierwszym zaciachu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pochlebia mi fakt, ze mam rzekomo zrecznosc pajaka... :) Na klawiaturze da sie grac, pod warunkiem ze wczesniej robilo sie tak samo przy THPSie. Nauczy sie czlowiek rozlozenia klawiatury i po jakims czasie jest w stanie wykonywac nawet najtrudniejsze triki.

Inna rzecz, ze na padzie jest o niebo lepiej :P... ale jak sie nie ma, co sie lubi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
]Hehe, pochlebia mi fakt, ze mam rzekomo zrecznosc pajaka... :) Na klawiaturze da sie grac, pod warunkiem ze wczesniej robilo sie tak samo przy THPSie. Nauczy sie czlowiek rozlozenia klawiatury i po jakims czasie jest w stanie wykonywac nawet najtrudniejsze triki.

Inna rzecz, ze na padzie jest o niebo lepiej :P... ale jak sie nie ma, co sie lubi...

Przede wszytskim nie uwierzę że ukończyłeś grę jeśli jesteś normalnym człowiekiem (tzn. oddychasz tlenem, a nie azotem) lub nie należysz do klanu cS (crazy stars chiba) 8). Mówiąc przejść grę mam na mysli 100% tak jak w THPS3, 4...+ oczywiście Story mode :D:D:D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak, jednak... :) Story mode mam ukonczone prawie na 100% (brakuje bodajze jednego zadania ze Skatopii i jednego z Berlina), w classica jeszcze na dobre sie nie wkrecilem (pozostaly np. rozne poboczne sciezki), ale jestem raczej blizej niz dalej jego ukonczenia. A i tak uwazam, ze wiekszosc zadan w Thugu 2 (manuale i grindy wykonuje sie troche ciezej, ale co tam...) jest sporo latwiejsza (i krotsza) od tych z THPSa 4... Lata doswiadczenia we wszystkich Tonych robia swoje, hehe...

Zreszta i tak nieco ostatnio zaniedbalem THUGa - pod reka czeka jeszcze cieply Football Manager.

Aha, jesli chodzi o rozne kombosy to do ich kompletnego obczajenia polecam w Story Mode gre na hardzie - nic tak nie mobilizuje jak koniecznosc zdobycia 3,5 mln kombo (trening, trening i jeszcze raz trening - potem wychodzi bez wiekszych problemow - jak nie wierzycie, obejrzyjcie publikowany niedawno w CDA trailer thuga z Bostonu... a Boston najbardziej punktopednym miejscem wcale nie jest :P).

Jeszcze jedno - uzywajcie focus mode :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
]A jednak, jednak... :) Story mode mam ukonczone prawie na 100% (brakuje bodajze jednego zadania ze Skatopii i jednego z Berlina), w classica jeszcze na dobre sie nie wkrecilem (pozostaly np. rozne poboczne sciezki), ale jestem raczej blizej niz dalej jego ukonczenia. A i tak uwazam, ze wiekszosc zadan w Thugu 2 (manuale i grindy wykonuje sie troche ciezej, ale co tam...) jest sporo latwiejsza (i krotsza) od tych z THPSa 4... Lata doswiadczenia we wszystkich Tonych robia swoje, hehe...

Zreszta i tak nieco ostatnio zaniedbalem THUGa - pod reka czeka jeszcze cieply Football Manager.

Aha, jesli chodzi o rozne kombosy to do ich kompletnego obczajenia polecam w Story Mode gre na hardzie - nic tak nie mobilizuje jak koniecznosc zdobycia 3,5 mln kombo (trening, trening i jeszcze raz trening - potem wychodzi bez wiekszych problemow - jak nie wierzycie, obejrzyjcie publikowany niedawno w CDA trailer thuga z Bostonu... a Boston najbardziej punktopednym miejscem wcale nie jest :P).

Jeszcze jedno - uzywajcie focus mode :D.

:shock: Ja tam uważałem że jestem dobry, a tu...Może 3,5 mln kombo bym zrobił, ale muszą być baaaardzo dogodne warunki (np. San francisco z TH4). Ogólnie skromnie powiem, że wymiatasz 8). Specjalista widze (co nie znaczy że jestem dużo gorszy - 182 zadania w TH4[nie chwaląc się], a i to przez niemożność wykonania niektórych zadań-gratuluję CDP), więc pomagluję:

1. Na jakim mniej więcej poziomie trudności są te zadania (około tego z TH4 z manualami w Alcatraz, czy bardziej zadanie specjalne Mullena w Konie).

2. Jaki masz sprzęt? :? Mam zamiar kupić oryginała (sic! ta seria dla mnie zbyt wiele znaczy by polegać na kolegach lub ryneczku) i nie wiem czy pójdzie mnie...Duronek 700, GF 256 i 384 RAMu to nie jest sprzę tmarzeń, ale THPS4 w najniższych detalach wyciągało miło 8). Także najniższe detale w THUG2 mnie w pełni zadowolą, jeśli bedzie płynnie (oby wyszło demko [-o< ). :D A czemu to się olało mój list do SC (TH4 :twisted: ), a? :evil: Niedobrze...

EDIT: na hardzie? to w story są jeszcze 3 poziomy trudności? :shock:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: Ja tam uważałem że jestem dobry, a tu...Może 3,5 mln kombo bym zrobił, ale muszą być baaaardzo dogodne warunki (np. San francisco z TH4). Ogólnie skromnie powiem, że wymiatasz 8). Specjalista widze (co nie znaczy że jestem dużo gorszy - 182 zadania w TH4[nie chwaląc się]

A ktorych zadan nie mozesz wykonac? Moze cos pomoge... Tak swoja droga to zaden ze mnie guru i jest cala masa osob lepszych, ale i tak, powiedzmy, jestem zadowolony z siebie :>

1. Na jakim mniej więcej poziomie trudności są te zadania (około tego z TH4 z manualami w Alcatraz, czy bardziej zadanie specjalne Mullena w Konie).

Hehe... pytanie tendencyjne, bo zarowno na Manual the Switchbacks jak i na Mullena wystarczyl sposob, zeby poszly bez problemu :D. Trudno powiedziec... jak juz mowilem - jakies 3/4 story mode to zadania pokroju -'znajdz cos/kogos co jest ukryte w coraz mniej widocznych miejscach'. Trudniej zaczyna sie robic dopiero w Skatopii - jest m.in. powtorka z Alcatraz, czyli zjazd na manualu z gorki (z zakretami naturalnie). ;) Chyba bede musial do nastepnego ASC przygotowac jakis poradnik...

2. Jaki masz sprzęt? :? Mam zamiar kupić oryginała (sic! ta seria dla mnie zbyt wiele znaczy by polegać na kolegach lub ryneczku) i nie wiem czy pójdzie mnie...Duronek 700, GF 256 i 384 RAMu to nie jest sprzę tmarzeń, ale THPS4 w najniższych detalach wyciągało miło 8). Także najniższe detale w THUG2 mnie w pełni zadowolą, jeśli bedzie płynnie (oby wyszło demko [-o< ). :D A czemu to się olało mój list do SC (TH4 :twisted: ), a? :evil: Niedobrze...

Hmmm... ilosc RAMu prezentuje sie niezle, ale procek i karta moga nie wyrobic. Uruchamialem THUGa na dwoch sprzetach - na highendowym chodzilo bez zarzutu (niech by smialo nie chodzic :P), a na Baleronie 700 + 192 mega ramu + GF2 GTS trzeba bylo wlaczyc mgle i najnizsza rozdzielczosc by uniknac koszmarnego zabkowania. Jednym slowem - czarno widze THUGa 2 na tym konfigu :/.

Co zas do kupowania oryginalow, to nie wiem kiedy bedzie THUG dostepny w Polsce. Wiem za to, ze na amazon.com mozna go juz od pewnego czasu dostac za niecale 30 dolarow... czyli zapewne cene niewiele wyzsza od tej ktora zazada w Polsce mily pan sklepikarz...

EDIT: na hardzie? to w story są jeszcze 3 poziomy trudności? :shock:

Niestety :/. Jak dla mnie to spora wada i pewne pojscie na latwizne Neversoftu, tym bardziej ze poziomy roznia sie wlasciwie tylko systemem zdobywania punktow statystyk. W styczniowym CDA bedzie tez jak zwykle na coverze ASC wraz z recenzja THUGa 2. Poczytasz, dowiesz sie wiecej.

Mam nadzieje, ze bylo wyczerpujaco...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
"]
A ktorych zadan nie mozesz wykonac? Moze cos pomoge... Tak swoja droga to zaden ze mnie guru i jest cala masa osob lepszych' date=' ale i tak, powiedzmy, jestem zadowolony z siebie :>[/quote']

>>>Nie no nie będziemy foruma zapychać, bo ktoś ma problemy...8) Z tymi niewykonalnymi zadaniami to trzeba mieć PL wersję, by wiedzieć ococho. Bodaj 3 zadania pozostały niewykonane u mnie, nie dlatego że nie potrafię ich zrobić...:? No, ale to już inna sprawa i bardziej na gg/mail

Hehe... pytanie tendencyjne, bo zarowno na Manual the Switchbacks jak i na Mullena wystarczyl sposob, zeby poszly bez problemu :D.

>>>Też prawda, ale trza się i tak zdrowo napocić, by te manuale zrobić ( i faktycznie pomagają pogo). A z tym Mullenem - PL wersja nie pozwala na wykonanie tego zadania... :evil: CDP - i wszytsko jasne 8)

Trudno powiedziec... jak juz mowilem - jakies 3/4 story mode to zadania pokroju -'znajdz cos/kogos co jest ukryte w coraz mniej widocznych miejscach'. Trudniej zaczyna sie robic dopiero w Skatopii - jest m.in. powtorka z Alcatraz, czyli zjazd na manualu z gorki (z zakretami naturalnie). ;) Chyba bede musial do nastepnego ASC przygotowac jakis poradnik...

>>>Mam tylko nadzieję, że nie ma zadań z liptrickami, których nie używam i których nienawidzę...

Hmmm... ilosc RAMu prezentuje sie niezle (>>>dlatego, że składany - tak naprawdę to jest 3 x 128, zbieranka od znajomka jednym słowem), ale procek i karta moga nie wyrobic. Uruchamialem THUGa na dwoch sprzetach - na highendowym chodzilo bez zarzutu (niech by smialo nie chodzic :P), a na Baleronie 700 + 192 mega ramu + GF2 GTS trzeba bylo wlaczyc mgle i najnizsza rozdzielczosc by uniknac koszmarnego zabkowania. Jednym slowem - czarno widze THUGa 2 na tym konfigu :/.

>>>Ja tam mgły się nie boję, miałem ją cały czas włączoną na TH4 i doszedłem tam gdzie doszedłem :), czyli owe 182/190. Wiadomo-czasem se musiałem pomagać z banknotami - by je zdobyć na chwilę mgłę wyłączałem. :> Poza tym 10fps wystarcza mi do przejścia kilkunastu misji w VC np. (wiem, że w TH jest potrzebne conajmniej 25fps, ale co tam...:)

Co zas do kupowania oryginalow, to nie wiem kiedy bedzie THUG dostepny w Polsce.

>>>Już jest dostępny :>. Konkretnie firma LEM nie dała ciała tak jak w przypadku TH4 (olała sprawę) i w sklepach full wypas: PL wersja (na poziomie LEMa, czyli przyzwoitym - patrz CoD i KOTOR) + cena - 99zł (dla mnie to wręcz okazja)

W styczniowym CDA bedzie tez jak zwykle na coverze ASC wraz z recenzja THUGa 2. Poczytasz, dowiesz sie wiecej.

>>>Mam nadzieję że będzie porządna :>

Mam nadzieje, ze bylo wyczerpujaco

Było aż nadto - ale z odpowiedziami, przychodzą nowe pytanie...;)

PS do moderatorów - sorxy za te niebieskie litery, ale testowałem quoty i nie wiedziałem jak to wyjdxie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

Hehe... Ale się wszyscy poruszyli:D:D Mój rekord w Thug 2 to skromne 4.790.000 pkt, ale niestety na Easy, ale za to bez focusa(chociaż powiem, że dobry pomysł, tylko że po jakimś czasie focus się kończy:( ) Co do THPS 4 to ja tam zaliczyłem all 190 zadań, tyle że Manual the Switchbacks mało mnie do grobu nie wpędziło:D:D Obiło mi się o uszy na tym forum, że ktoś Berlina nie ukończył??? Ja go mam na full, więc służę pomocą(chyba że na Sick'u i jest to zadanie z Paulie(?), to nie pomogę) Pozdrowienia for all!!! Aha może ktoś powiedzieć, jak na Bilboard w Orleanie??? Tak z ciekawości, bo i tak już nie gram

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dexter666
Mój rekord w Thug 2 to skromne 4.790.000 pkt, ale niestety na Easy, ale za to bez focusa(chociaż powiem, że dobry pomysł, tylko że po jakimś czasie focus się kończy:( ) Co do THPS 4 to ja tam zaliczyłem all 190 zadań,

>>>Ale zapewne dlatego, ze masz wersje angielską, rosyjską...byle jaką, ale na pewno nie masz polskiej. Taki już nas los uczciwych...I czemu to panowie dystrybutort....ci co wydają grę ;) dziwią się, że takie piractwo, jak takie buble wydają :?

I pytam w powietrze (tzn. nie do konkretnej osoby, tak po prostu, aż ktoś odp.): jaki w THUG2 jest do zdobycia najwyższy wynik w zadaniu? Tzn. ile najwięcej w całej grze (Story i Classic) ttzeba zdobyć punktów w high combie i sicku? Bo chcę wiedzieć jak bardzo się załamywac :]

EDIT: Również pozdro, a ten mail to był dawno i nieprawda (wykonałem to, o co pytałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Mam tylko nadzieję, że nie ma zadań z liptrickami, których nie używam i których nienawidzę...

Kilka jest, ale stosunkowo malo. Poza tym liptrick to swietna rzecz, by w latwy sposob jeszcze bardziej (najlepiej pod koniec) podbic sobie multiply'a - a ze wciskanie klawiszy flip i grab w trakcie do zbyt pasjonujacych nie nalezy, coz...

>>>Już jest dostępny :>. Konkretnie firma LEM nie dała ciała tak jak w przypadku TH4 (olała sprawę) i w sklepach full wypas: PL wersja (na poziomie LEMa, czyli przyzwoitym - patrz CoD i KOTOR) + cena - 99zł (dla mnie to wręcz okazja)

Tym lepiej :). Ja zamowilem THUGa przez net, dzieki czemu wspominana juz recenzja nie powinna miec prawie zadnych opoznien w stosunku do tej z CDA :>.

Aha, jeszcze jedno - piszesz ze wyslales do ASC mejl... Hmmm, nie dziw sie ze nie otrzymales odpowiedzi, skoro ja nie otrzymalem listu :/. Mam akurat taki mily zwyczaj, ze odpowiadam na kazdy. Najwyrazniej cos nie doszlo.

Pozdro.

Chudy Ed: a te prawie 5 mln to w jednym kombie czy w ciagu dwoch minut? :] W jednym kombosie tez mam wynik gdzies w tych okolicach (Nowy Orlean jakby co), hehe :). I jaki billboard ci chodzi? Te trzy co trzeba rozwalic gostkiem na rowerku? Z Berlinem chodzi o zadanie Bama - co innego zjezdzac na manualu w dol, a co innego jechac prosto gdy jest coraz mniejsza predkosc. A dystans to w sumie cala plansza - od jednej bramki do drugiej (kojarzysz mam nadzieje o co biega?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudy_Ed

Siema wszystkim!! Bry nie chodzi mi o to zadanie, tylko o Tag a Big Billboard. A co do zadanie w Berlinie to mam taką małą wskazówkę dla Ciebie: spróbuj rozpędzić się na tej rampie, która znajduję się za pierwszymi słupkami, jak wylądujesz trzymasz klawisz odpowiedzialny za skok i jak podjedziesz do słupków, dajesz manual'a. Kilka(set:D) prób powinno dać wykonanie upragnionego zadania:) Co do punktów, to w jednym kombo. Pozdrawiam all!!!!!!!

Dexter 666: w Sick Story mode Arcade machine w Skatopii każe zrobić 1.000.000 w 1 minutę, a w Sick Classic Mode mogę Ci tylko powiedzieć, że w przedostatniej planszy(Los Angeles) Sick Score wynosi 2.000.000 przez 2 minuty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...