Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odyniec15

Dwie uwagi do Windows 7

Polecane posty

Gość odyniec15

1. Po instalacji systemu postanowiłem przetestować Nero 9 który mi się nie spodobał i w dodatku jest płatny. Podczas odinstalowywania tego programu wywaliło mi jakiś błąd i musiałem ręcznie wykasować pliki z dysku, jednakże gdy wkładam jakąkolwiek płytę do napędu autorun w jednym z zapytań ma programy owego Nero. Więc moje pytanie brzmi, jak to coś usunąć?

beznazwy1ts.jpg

2. Mam tuner telewizyjny SAA7130 z chipsetem Philipsa i niestety program który miałem dołączony do niego na płycie nie współpracuję z Windowsem 7, a na domiar tego połączony jest wraz z strownikami które system zainstalował mi wcześniej automatycznie więc podczas uruchamiania w trybie zgodności wywala mi błędy. Czy mógłby ktoś mi polecić jakiś dobry i darmowy program do obsługi mojego tunera? Testowałem ChrisTV, ale niestety nie widać było obrazu, a w Windowsowym Media Center dostawałem komunikat o małej transmisji bitów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do problemu nr 1:

Przy uruchamianiu tej płyty wybierz opcję uruchomienia jej przez Nero. W załączonym komunikacie program Nero nie ma ikonki, co rzeczywiście może oznaczać, że jego pliki zostały usunięte, ale nie tak jak powinny. Proces uruchamiania nie powinien się powieść, a system powinien automatycznie zapytać o usunięcie Nero z listy programów do odtworzenia (tej płyty). Możesz jeszcze w systemowym "szukaczu Wpisać "Nero" by sprawdzić, czy coś się nie zostało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość odyniec15

allman, twoja rada nie działa

Uwaga, mam nowy problem na którym najbardziej mi zależy, czy da się zmienić proporcje ekranu poddczas odtwarzania filmu w Windows Media Player? Tak były był delikatnie rozciągnięty gdy jest w skali 4:3 do 16:9 tak jak to możliwe w innych programach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rekin22a

Problem nr.3 Ściągnij ALL PLAYER z Kodekami lub VLC z kodekami.

Problem nr.1 poszukaj w rejestrze To znacy w rejestrze szukaj i kasuj wrzystko o nazwie w kluczu

NERO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...