Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

radd91

Problem z GamePadem

Polecane posty

Witam, po podłączeniu GamePada ładnie mi go wykrywa, zainstalowalem sterowniki (nazywają się : PS TO PC CONVERTER). Problem polega na tym, że w testach we właściwościach nic mi nie reaguje gdy testuje pada. Mieliście kiedyś podobną sytuację? Proszę o pomoc i pozdrawiam:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wedle instrukcji (na opakowaniu ;) ) podłączyłem pada PO instalacji sterów. Tak uruchomiłem ponownie PCta.

Tak Doman18, mój pad ma dwa wejścia jedno USB i jedno do PSX. Tak właśnie z tej strony, nie wiem czy to ma znaczenie ale one są z 2006 roku może są za stare?!?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh a już miałem dobre zdanie o padach Tracera od czasu Proton shota. Spróbuj może jeszcze zainstalować manualnie. Czyli odinstaluj te stery i zainstaluj je z okna Sprzęt w Panelu sterowania. Będziesz tam miał nieznane urzadzenie. Kliknij prawym, Właściwości i tam będziesz miał zainstaluj sterownik. Potem chyba już wiesz co się dalej dzieje. Trzeba wskazać lokalizację sterów czyli ich plik .ini w folderze ze sterownikami. Jeżeli stery są w jednym pliku .exe to trzeba je rozpakować i dopiero wskazać.

//EDIT

A w ogóle sprawdzałeś w grach czy działa? Albo w programie Xpadder?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprawdzałem, ale zrobie już to co napisałeś, tylko, że po rozpakowaniu nie widzę żadnego pliku z rozszerzeniem .ini, mam tak: data1, data2, data1.HDR, engine32, layout (BIN File), Setup.exe (wiadomo), Setup.INX, setup.boot.

Zamieszczam screen, zobaczcie, w sekcji buttons pali się 9, tak powinno być? Może coś jest nie tak z samym sprzętem, możliwe jest, że 9 przycisk jest jakby "wciśnięty" ?

post-59063-1269028931_thumb.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...