Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ifaube

Bioshock Mobile 2D - Problem

Polecane posty

Jak oznajmiłem w tytule, mam problem z grą Bioshock na komórkę. Na czym on polega? Otóż, w pewnym momencie gry, wyskakuje mi komunikat, że jeżeli chcę grać dalej muszę zakupić "Chapter 2" (podany jest także kod, dzięki któremu w nowym rozdziale będę posiadał wszystkie umiejętności i bronie jakie posiadłem w pierwszej części). Czy ktoś z Was w jakiś sposób rozwiązał ten problem? Gazeta, z której pobierałem grę, nie wspomina o takich mankamentach i bynajmniej nie oferuje drugiej części. Z góry serdecznie dziękuję za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... W takim razie, nie zbyt serio potraktowali fanów. Zapłaciłem za oryginał na PC 30zł i mam pełną wersje, 3D, wspaniałą oprawę dźwiękową itp. a za to 2D komórkowe prawie 11zł i dostaje jakieś ćwierć gry ;)... Wspaniale, nieźle się dałem naciągnąć :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ćwierć gry. Całą grę, całą "jedynkę". Ten kod umożliwia przeniesienie ekwipunku do Bioshocka 2, tylko, że w tym problem, że gra już prawdopodobnie nie wyjdzie. Staramy się właśnie skontaktować z IG Fun, zobaczymy jak sprawy się potoczą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...