Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kubicafan

Windows 7 nie widzi dysku podczas instalacji

Polecane posty

Podczas instalacji Win7 wyskakuje okienko gdzie trzeba wybrać dysk na którym ma być zainstalowany win7. Jednak nic mi tam nie wyskakuje :/ Nie ma możliwości zrobienia czegokolwiek.. Wszystkie napisy sa nieaktywne. Można co najwyżej kliknąć odśwież. Wiecie co jest nie tak??

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź do BIOSu przejdź na kartę Integrated Peripherals i podaj jakie wartości masz w polach OnChip SATA i OnChip SATA Mode.

Model dysku możesz sprawdzić programem SIW, lub HD Tune (spisz model z listy znajdującej się do góry).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki. Tamto już zmieniłem. No po angielsku. Będzie ciężko. A może jest ktoś na forum komu chciało by się to przetłumaczyć :P Oczywiście samo rozwiązanie :P Z góry dzieki.

Nie no serio nie poszło mi to dość specjalnie :( Nie za bardzo zrozumiałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze strony Gigabyte ściągnij coś, co nazywa się ULi SATA RAID Driver odpowiednie dla Twojej płyty głównej oraz systemu. Rozpakuj zawartość ściągniętego pliku na dyskietkę, lub pendrive.

Uruchom instalator Windowsa i w momencie, w którym powinien pokazać dyski kliknij na ikonkę Load Driver (po polsku pewnie będzie Załaduj sterownik, ale tego nie jestem pewien) i odszukaj odpowiedni sterownik na dyskietce/pendrive. Po załadowaniu sterownika dysk powinien być widoczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po zainstalowaniu występują problemy A mianowicie podczas uruchamiania systemu wyskakuje pytanie czy uruchomić system normalnie itp. No i dam, żeby system uruchomił się normalnie, to wyskakuje blue screen na dosłownie 1 sekundę i komputer się resetuje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...