Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luq92

Apple Mac Pro i sześć rdzeni

Polecane posty

Niedawno odbyła się premiera sześciordzenioewgo potworka Intela, który jest produkowany w wymiarze 32 nm, a już są doniesienia, że trafi on do komputerów Apple'a za trzy tygodnie.

Chodzą słuchy, że komputer zostanie zaprezentowany już 16 marca. Tak szybka premiera jest owocem bardzo dobrej współpracy Apple i Intela ostatnimi czasy.

Procesor będzie pracował z częstotliwością 3,33 GHz, a z opcją Turbo nawet 3,6 GHz.

Komputer będzie miał wbudowany kontroler Wi-Fi i obsługę pamięci RAM o pojemnościach 8 i 16 GB, co daje możliwość stworzenia komputera zaopatrzonego w nawet 128 GB pamięci.

Niestety cena tego potworka nie jest jeszcze znana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zsumować cenę tego "potworka" i Macintosha to w Polsce będzie to kosztować kolosalne pieniądze. Jakoś zawsze miałem awersje do Mac-ów i tych ich śmiesznych myszek :tongue: IMO w Polsce nie ma za bardzo sensu zaopatrywać się w MAC-a, za te pieniądze lepiej złożyć sobie PC-ta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3600zł to sam procek kosztuje ^^

Ej no :P Żeś mnie w błąd wprowadził :) Myślałem, że gadaliśmy o całej platformie :) Ale coś mi ta cena śmierdziała :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy Mac Pro to zabawka do domu? Do tego przeznaczone są iMaci i MacBooki, nie Pro. Te mają już zastosowania bardziej profesjonalne, jak np. obróbka wideo, czy zaawansowana grafika komputerowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...