Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

GrieF

iPhone vs. iPod Touch

Polecane posty

Sytuacja jest taka. Chcę coś przenośnego do grania. Za najlepszy wybór uznałem iPhone'a, ew. tańszego i cieńszego iPoda. No ale, czy iPod jest tym samym co iPhone(oczywiście jeśli chodzi o granie)? Bo jeśli w "growych" możliwościach tych sprzętów różnic nie ma, to nie warto przepłacać. Tym bardziej, że posiadam już całkiem niezły telefon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz dobry telefon to bierz Ipoda, bo po co ci 2 telefony? Pod względem wydajności raczej nie ma różnicy, może 3GS jest minimalnie szybszy od Ipoda, ale nie na tyle, by opłacało się płacić za niego dużo więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezkompromisowo Ipod. Sam mam i moim zdaniem jest lepszy od Iphona, bo płacisz za dużo jak na: rozmawianie, smsy i aparat 2 Mpix. Gry są te same przecież więc nie ma co brać Iphona, chyba że nie masz dobrego telefonu, a chcesz mieć coś dobrego do grania, słuchania i dzwonienia w jednym :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za dotychczasowe odpowiedzi. A co do mojego telefonu to jest to, całkiem niedawno kupiona, Nokia 5800 XM, więc telefonu zmieniać zamiaru nie mam.

Odłożyłem parę stówek i zdecydowałem się, że kupie coś do grania w terenie. PSP już troszkę się zestarzało. Nintendo DS mnie nie przekonuje. I w takim wypadku zostaje tylko iPhone/iPod, bo nie dość, że mi się podoba - tak po prostu, to na dodatek gry są niedrogie. :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, można by sprzedać Nokię (z tego co mówisz jest nowa, więc trochę byś za nią dostał) i kupić jednak iPhona. Wiesz przecież, że i jedno (N) i drugie (iP) gabaryty mają niemałe - wygodniej jest nosić tylko jedno z nich.

Oczywiście, różnica ceny między iPod Touch 3G a iPhone 3GS to jakiś absurd, ale... może jesteś bogaty? :icon_rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, od niedawna siedzę na [ciach]( Przy okazji bardzo fajna stronka i gdyby ktoś się zarejstrował z tego [ciach] u byłbym wdzięczny ) i śmiało obliczyłem, że na IPoda Touch 32GB uzbieram w ok. 100dni, czyli całkiem szybko. W domu mam już X'a 250GB. I teraz pytanie czy opłaca się brać IPoda? Orientacyjne ceny:

PSP = 75 dni pracy ( ok. 150min 2,5h )*

Dysk 2T = 75 dni pracy ( ok. 150min 2,5h )*

PS3 = 120 dni pracy ( ok. 240min = 4 h )*

*Czas liczyłem według zasady jedno zadanie 2 min i z kontem elita (Najpierw 9 potem 5zł miesięcznie)

Nie opłaca, bo właśnie zarobiłeś ostrzeżenie. W 1 dzień, 3 minuty. W tym tempie możesz nie dotrzymać do niedzieli, więc lepiej zapoznaj się z regulaminem.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...