Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gurthang

Beyond Divinity

Polecane posty

Postanowiłem pograć jeszcze raz w tę świetną grę ale mam problem :rozpacz: . Instaluje grę potem resetuje kompa jak każe instalator. Włączam grę i nagle na ułamek sekundy pokazuje się niebieski ekran z jakimiś białymi napisami i komputer się restartuje. Próbowałem patchy ale wyskakuje błąd że nie można rozpoznać wersji gry. Konfiguracja maszyny to Windows XP SP3, Geforce 8600 GT, Intel Core 2 Duo 2.66 Ghz, 2GB Ram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ci pomogę. Taki objaw może powodować twoja karta graficzna choć wymagania tej gry nie są aż takie zabójcze dla GF 8600GT. A czy po tym jak zainstalowałeś patche - to też po włączeniu gry zrestartował ci się komputer :pytajnik: czy nie? jeżeli tak, no to coś musi być z grafiką a jeżeli coś innego. Możesz zrobić tak:

  1. Odinstaluj grę i ponownie ją zainstaluj
  2. Jeżeli nie pomoże to wyżej to zeskanuj komputer czym się da: programem antywirusowym, anty rootkitowym, czym tam masz (Malwarebytes Anti-Malware, Ad-Aware, czy Spybooth Search&Destroy- one powinny ci pomóc) i jak wykryje śmiecia to: chyba dwa co podałem powinny mieć opcję kwarantanny(popatrz w ustawieniach przed skanowaniem i ustaw tak że jak wykryje 'śmiecia" to żeby ci go program wrzucił do kwarantanny a nie skasował niepotrzebny plik) ale pierwszy i trzeci są znakomitymi programami do usuwania innych śmieci które nie zdołał wykryć ci twór antywirus - lecz bądź ostrożny: jak nie masz pewności by kasować plik to tego nie rób - to samo się tyczy antywirusa- pamiętaj (lecz programy antyrootkitowe np. ww Malwarebytes czy Spybot są znakomite by się pozbyć ich z komputera i nic ci się nie stanie w systemie jeśli one się pozbędą tych rootkitów ale i tak bądż czujny - przy antywirusie bo on może czasem uznać dobry plik za wirusa i nie potrzebie go skasuje).
  3. Jeżeli usunięcie "śmieci" pomogło - to bardzo dobrze - lecz pamiętaj: rób co jakiś czas skanowanie wszystkimi programami które masz na komputerze by żaden "śmieć" ci się nie pałętał(rootkit czy inne paskudztwa).
  4. Jeżeli problem jest w grafice - sterownikach: to zainstaluj najnowszą wersję jaka jest i to powinno pomóc - lecz tutaj uwaga! Jak nie miałeś żadnych problemów z grafiką czy sterownikami przedtem to ich nie usuwaj - problem może być: patrz pkt. 2

To jest moja rada ale oczywiście nie musisz się do niej stosować - są lepsi eksperci na forum i oni ci pomogą w tym problemie. Ja ci doradziłem tyle co wiem sam - ale zrób chociaż skanowanie i antywirusem i resztą programów żebyś wiedział że masz tam jakiegoś "śmiecia" który ci zrobił ten problem. Jeżeli ta rada ci pomogła to się cieszę :smile: , jeśli nie, to tak jak mówiłem - inni wiedzą lepiej i dużo więcej ode mnie i oni ci pomogą na 100% z twoim problemem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...