Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Albi

Rozwiązany: Modern Warfare 2 Split-Screen na komupterze.

Polecane posty

No to tak, chcialem z kumplem pograc w misje specjalne w MW2 na jedyn komputerze, on klawiatura i myszka a ja na padzie, posiadam pada manta dragon mm-801, gralem juz w ten sposob na xoboxie ( tyle ze na dwa pady :smile:). Gdyby ktos wiedzial jak mozna odpalic ten tryb na dwoch graczy to bylbym bardzo wdzieczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli? No problem! Na PC? Impossible! ;) Więcej nie muszę mówić. Aby porobić tzw. spec-opsy we dwóch, tj. z kumplem/żoną/psem to ta druga osoba MUSI mieć drugi komputer (:)) oraz drugi egzemplarz gry.

PS: Jak się mylę nie dawajcie bana :D tej funkcji w wersji na PC nie znalazłem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impossible to złę określenie

to jest możliwe ja sam tak próbuje zrobić z Borderlands i wychodzi tak jak z CoD 1 więck spoko widziałem filmy z Cod4 i cod MW2 jak grali na jednym kompie

potrzeba programy

AutoHotKey

DXWND

Xpadder

i do okienek Auto Wiondow Manager

jakoś te programy sie uruchamia xpadderem sie ustawia sterowanie pada natomiast rozgryzam jeszcze DXWND

rzecz polega na tym że musimy skopiowac oryginalny plik exe gry i nazwać go inaczej i odpalić oby dwa równoczeście na windowed (trzeba fullscrena wyłączyć prawdopodobnie w pliku tekstowym któryś z configów)

tu jest film połączony z krótkim tutorialem i są ukazane gry cod4 i ut3 :

do każdej gry robi sie właściwie tak samo tylko trzeba mieć procka mocnego żeby uniósł to :D

mam nadzieje ze pomogłem choć troche :D:tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...