Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Athien

Rozwiązany: Gears of War.Jak Grać w multi?

Polecane posty

Otóż tak posiadam orginał gry Gears of War z serii XK Gold i nie wiem jak grać przez internet próbowałem się zarejestrować na Xbox Live ale to nic nie daje ponieważ wyskakuje że nie ma takiego konta.(Oczywiście w wersji na PC).Wie ktoś jak pograć.... :starwars: Bardzo proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw poprawa to nie jest XBOX LIVE tylko Games For Windows Live, Xbox live jak sama nazwa wskazuje jest w Xboxie. CDA z lutego 2010 (w tym z battlefeildem BC 2 na okładce) jest poradnik jak się zarejestrować. Ja pamiętam przy mojej pierwszej grze sam się trudziłem 4 GODZINY żeby się zarejestrować. Po pierwsze kraj to musi być Ameryka albo anglia (nie musi, ale te dwa kraje są najlepsze). Dalej nie wiem bo sam nie pamiętam ale jest w najnowszym CDA więc polecam ci kupić i będziesz miał an przyszłość. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założenie takiego konta to 10 minut i można grać. Radzę zarejestrować się na Wielką Brytanię, adres ambasady polskiej w UK wziąść z googli i tyle. Potem w grze klikasz przycisk "Home" i logujesz się za pomocą emaila jakiego podałeś i hasła, potem wpisujesz serial gry, który znajduje się przeważnie na końcu instrukcji i już można grać. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...