Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ericmonia

Napęd dvd - z podłączonym nie włącza się komputer

Polecane posty

Mam taki dziwny problem.Czyściłem komputer , odłączyłem nagrywarke.Po wyczyszczeniu znów podłączyłem nagrywarke oraz inne kable.Odpaliłem kompa i słysze tylko biiiiiiiiiip , biiiiiiiiiip.Dobra , mam sąsiada który zajmuje siętroche informatyką - niech coś pogrzebie.Pogrzebał - komp ok , nie biiipało u niego.Zaniusł do mnie - u mnie też nie biipało.I tu jest następny problem - widok przy włączaniu kompa zatrzymuje mi się wtedy gdy mam ten napis jaka płyta główna - moge wejść tam do Biosa itd.Gdy odłączyłem nagrywarke normalnie się włączył.

Czy da się coś zrobić by działało z napędem?

Poprawiłem orta w tytule. Następnym razem po prostu wywalę temat. Są pewne błędy, których nie wypada robić. Czym chcesz ten komputer "włanczyć"? Może "włancznikiem"? - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podłączony twardziel do tej samej taśmy.I tak , po ok. 10 minutach idzie dalej i pokazuje się boot cd/dvd - żeby komp się włączył z nagrywarką musze mieć włożoną płytkę windowsa.Zrobiłem formata - to samo.

A za błędy przepraszam , lecz mam tylko 12 lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do szkoły chodzi się od 7-roku życia, w wieku 12-lat powinieneś umieć czytać i pisać.

Próbowałeś podłączać na innych taśmach? Popatrz jak są zworki na napędach, zapamiętaj i powyjmuj (może sama się poustawia kolejność).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...