Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paprykaz

Rozwiązany: GeForce 8600GTS

Polecane posty

Po jakiejś godzinnej sesji w Modern Warfare 2 mój kochany GeForce się wykrzaczył i wyłączył peceta... Po ponownej próbie uruchomienia komputera na monitorze pokazały się artefakty (takie białe kropki na całym obrazie)... Po wyłączeniu komputera wyjąłem kartę, poczekałem aż ostygnie (60 stopni, to nie dużo po grze w MW2), przeczyściłem radiator i zamontowałem ponownie. Po ponownym uruchomieniu PeCeta nadal obraz był wysypany kropkami, a Windows w ogóle nie chciał się załadować :( Czy winowajcą może być w tym przypadku mój zasilacz ? (Delta GPS 400-AB) Czy może coś innego ? Stery do grafiki to wersja 186.18. Proszę pomóżcie bo nie mam ochoty wywalać kasy na nową grafikę... Reszta konfigu w sygnaturce :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już koniec, jak amen w pacierzu ? To qpa bo nie mam na razie czasu i funduszy (mimo tego że pracuję ) na nową kartę... Ostatnimi czasy komp służy mi głównie do przeglądania stron w necie i czasem pograć w Diablo 2 po sieci... Jeśli można by było to polećcie mi jakąś niedrogą a wydajnościowo podobną kartę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To

Delta GPS 400-AB

i to

Ten zasilacz który obecnie posiadasz wydaje się być totalnym no-namem.

w połączeniu z tym

daje nam bardzo zabawne połączenie. Wiesz, że obydwa te zasilacze zrobiła ta sama firma (Delta Electronics)? Nazwy wskazywałyby ponadto, że te zasilacze mają ze sobą trochę więcej wspólnego niźli tylko producenta, aczkolwiek to jest tylko domysł.

@Paprykaz Masz możliwość sprawdzenia karty na innym kompie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że będzie potrzebna wymiana zasilacza. Ten zasilacz który obecnie posiadasz wydaje się być totalnym no-namem. Lepiej zainwestować w coś lepszego.

LOL

Sprawdź kompa na innym zasilaczu, bo nawet Fotrony potrafią nawalić. To tylko sprzęt .Możesz jeszcze zamienić grafikę i zobaczyć jak się sprawuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak chyba odpuszczę sobie to "dymanie" i zacznę zbierać na nową platformę... Na tym badziewiu już w nic nowszego nie pogram, a że ceny teraz są przyzwoite to poczekam te parę miesięcy i złoże coś na AM3 lub wy mi w tym pomożecie i finał... Temat do zamknięcia ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...