Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Matysnext

Rozwiązany: Widzę plik, którego nie ma?

Polecane posty

Nie wiedziałem, gdzie napisać ten temat, ale tu pasował najbardziej.

Kiedyś pobrałem z internetu jakiś plik tekstowy. Chciałem go usunąć, więc klikam usuń. wg systemu plik został usunięty i nie istnieje a ja na pulpicie go widzę. ocb?

Jest jakiś sposób, żeby się pozbyć tego pliku?

Tu zdjęcia:

bbbbv.th.png

abctv.th.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz wiersz poleceń z uprawnieniami administratora i wpisz w nim komendę

chkdsk /r c:

Jeśli zostaniesz spytany, czy chcesz wykonać test po ponownym uruchomieniu, to się zgódź.

Jeśli nie pomoże, to przeczytaj to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sevard

screen:

beztytuuqeo.th.jpg

Mi się wydaje, że wszystko ok

@voodoo1907

CCleanerem czyściłem i nic (chyba, że trzeba jakieś niestandardowe funkcje włączyć)

Unlocker też nie pomógł

@kraven2000

rozmieszyła mnie twoja propozycja :laugh::smile: , ponieważ odświeżam często ekran, ale mimo wszystko spróbowałem i nic nie dało :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. Skończyły mi się pomysły na niebrutalne metody, więc trzeba zastosować coś bardziej brutalnego. Ściągnij jakąś nowszą dystrybucję LiveCD GNU/Linuksa i z jego pomocą usuń ten plik. Metoda dosyć brutalna, ale w większości przypadków działa. Polecam SLAXa, bo mało waży, ale nie pamiętam, czy sam montuje dyski, czy trzeba je montować ręcznie. W razie problemów pisz, to napiszę co i jak zrobić.

[edit]

Można jeszcze spróbować usunąć plik w trybie awaryjnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w trybie awaryjnym się nie da, to pewnie jest błąd w MFT. W takim przypadku warto spróbować GNU/Linuksa, bo ten (a konkretniej sterownik ntfs-3g) olewa część błędów systemu plików NTFS.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat można rozwiązać, bo udało mi się pozbyć tego pliku za pomocą unlockera. Klikam sobie na ten plik ppm i patrzę a tam jakaś funkcja z unlockerem, to klikam i wyskoczyło mi "co chcesz zrobić z tym plikiem?" (mniej więcej coś takiego) to ja wziąłem usuń i już :):rolleyes:

Wszystkim dziękuję za pomoc :brawa::klaszcze:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...