Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

drosa80

Podczas grania/oglądanie filmów monitor wyświetla informację o braku sygnału

Polecane posty

Witam. Mam poważny problem ze sprzętem. a mianowicie podczas grania, oglądania filmów itp, wyłącza się monitor (pisze brak sygnału), a gra czy film dalej działa. Nie pomaga nic tylko reset maszyny. Dodam, że temp jest optymalna a procesor nie jest nadmiernie obciążony. Prośba do forumowiczów: czy wiecie co jest nie tak?? Zaczynam podejrzewać że z grafą jest coś nie tak. Help!

mój sprzęt:

procesor: C2D E4400 2,2 Ghz

karta graficzna: radeon hd4850

pamięć: 2x2GB corsair

płyta główna: gigabyte 965p-ds3

zasilacz: 650W jakaś firmówka (chyba chieftec)

Windows 7 32bit

Z góry dzięki

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jak dawna się tak dzieje?

Podaj dokładny model zasilacza.

Zasilacz: MODECOM Premium 500, a dzieje się tak od ok. dwóch tydodni, włączając w to coraz częstsze błędy na dysku...

Hmm pora chyba raczej wymienić sprzęt....

Ale jak macie jakieś pomysły to piszcie. Ja jeszcze sprawdze kartę graf w everescie. A co do kabli to są wszystkie dociśnięte.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na innym, porządnym zasilaczu. MODECOM Premium jest delikatnie mówiąc słabym zasilaczem i często sprawia kłopoty.

Skoro pojawiają się błędy na dysku, to daj jeszcze screena z zakładką Health z programu HD Tune.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro pojawiają się błędy na dysku (mam nadzieję że komp Ci się samoczynnie nie resetuje i normalnie się uruchamia system?) powiedz jakie dokladnie to bledy oraz podaj ta zakladke Health z HDTune. Możesz też spróbować przeinstalować sterowniki do grafiki, najlepiej na Catalyst 10.4.

A z tymi bledami to narazie powiem że jesli juz się cos takiego dzieje, to czas najwyzszy i najszybszy kupic porzadny zasilacz, nim bedzie za pozno, i dysk zostanie bardziej uszkodzony. Bo jak sie szybko zareaguje to dysk mozna jeszcze naprawic software'owo, ale są granice, wiadomo. Zalezy tez jakie to bledy.

Nie baw się w archeologa. Temat zamykam. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...