Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 04/2010

Polecane posty

Zaczynamy dyskusje nad pełnymi wersjami gier jakie znalazły się w urodzinowym numerze CD-Action. Tym razem będą 3 gry i czwarta malutka.

A tą malutką grą jest:

4. Deluxe Ski Jump 2

3. The Legend of Beowulf ENG

2. BlackSite: Area 51 PL

1. Drakensang: The Dark Eye PL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu szykują się dłuuugie dni grania w DSJ :diabelek:

Jeśli pojawią się osoby, które będą marudzić, że gra jest stara, ma kilka dźwięków na krzyż, a szczególnie ma słabą grafę, niech jednak ściągną demko i zobaczą, jaka drzemie tam grywalność...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost, ale za licencje do tej gry chyba nie zapłaciliście? Bo obecnie ma status Freeware z okazji 10 lecia DSJ.

Co do gry. Uwielbiałem ją i grałem szmat czasu. Ale w trakcie przecieku po cichu liczyłem, że dacie trójke :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSJ..oj grywało się na informatykach :) fajny bonusik, jeśli chodzi o pełniaki to wielkich wymagań nie mam bo i tak w ostatnim czasie katuje L4D2 a na półce leżą jeszcze Oblivion, Wiedźmin, Bioshock i Kane and Lynch, mam w co grać :) ciekaw jestem zawartości pisma, ale to dopiero w piątek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, czy jest się czym chwalić w przeciekach (DSJ). Plakat miły dodatek, mam nadzieję, że AC będzie fajnie wyglądał, może gdzieś go powieszę. No to czekam do 20. :) Mam nadzieję, że jak na numer urodzinowy dacie jakąś fajną pełną wersje z najwyższej półki. :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem, że sezon na ski jumping się pomału kończy... ale sezon na Deluxe Ski Jumping się dopiero zacznie :D na lekcjach informatyki nie było i nie będzie bardziej kultowej gry. co prawda nigdy w nią nie byłem za dobry, ale frajda z grania wciąż była taka sama :) założę się, że w DSJ 2 zagra więcej osób niż w pozostałe 3 razem wzięte B)

- - - - - - - - - - - - - -

PS prosiłbym, żeby dzisiejsze przecieki były ciut wcześniej - po 8 to dobry film będzie, którego dawno nie widziałem :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - Ghost, ten nowy awatar jest śmiesznawy :P

A co do gierek - fajnie będzie przypomnieć sobie dzieciństwo :) Jednak wolę poczekać na główne danie, jakim zapewne będzie Gothic 3...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chyba wszyscy i ja grałem w DSJ na lekcjach informatyki w podstawówce i gimnazjum, a dodatkowo 4 lata technikum na lekcjach komputerowego wspomagania projektowania maszyn:P Gra legenda...wielki plus, miło będzie sobie przypomnieć (nie tak) dawne czasy:)

Czekam jednak z niecierpliwością na resztę urodzinowych pełniaków...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na sam skrót DSJ łezka się w oku kręci, a to z dwóch powodów: fenomenalnej grywalności oraz towarzyszącej temu Małyszomanii, a więc czasów totalnej dominacji Adama. Jeśli jakoś zapali na Win7, zagram niewątpliwie :D

Tymczasem pozostaje nam czekać na jakiegoś hita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...