Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

easy93

Problem z pobieraniem z sieci.

Polecane posty

Otóż mam problem (znowu :icon_cry: ) z pobieraniem CZEGOKOLWIEK z internetu. Od razu zaznaczam, że nie pirace! (no, może trochę :/)

Więc objawy są następujące: Sciągam [czy to grę (z OFICJALNYCH stron, dla pewności kilka instalek gry DRAGONICA-każda z innej strony, które widniały na stronie oficjalnej), czy też albumy muzyczne z pewnego forum (z którego zawsze wszystko działało), czy grę (darmową!) w postaci pliku .rar, czy .exe) i po ściągnięciu (brak jakiegokolwiek komunikatu, znaku, że coś jest nie tak) chcę na przykład wypakować owy plik .rar i... wyskakuje, że plik jest uszkodzony. Tak samo z plikami typu .exe (myślę, że problem dotyczący BETY Bad Company 2 również był spowodowany tymże zjawiskiem).

Być może kolejnym objawem są filmy na youtube. Niby się buforuje, wszystko ładnie, ale w pewnym momencie film przestaje się odtwarzać, nie mogę go ani przewinąć do przodu, ani do tyłu- pomaga dopiero odświeżenie strony i oglądanie od początku.

Nie mam pojęcia co może być nie tak z moim internetem... Nie rozłącza się, więc powinno być wszystko w porządku.

ZAZNACZAM, że na 100% nie jest to rzeczywiście spowodowane plikiem, bo nie wierze, że wszystko co akurat ściągam ja jest uszkodzone. Niemożliwe.

:icon_sad:PROSZĘ O POMOC! post-85086-1268082894_thumb.jpg

Nie bijcie za ten przykład ;<

Ostrzeżenie za piractwo. Najpierw piszesz, że nie piracisz, a na końcu dajesz screena, który wskazuje na to, że jednak piracisz i to nie tak trochę. Temat zamykam, ze względu na nazwę, jak i zawartość posta. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...