Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pacoo

Ninja Blade - Problemy dwa

Polecane posty

Zainstalowałem niedawno gierke z pisemka CD-Action. Zwie się ona Ninja Blade. Podłączyłem swojego pada "Logitech ChillStream" (Opisywany w marcowym numerze CD-Action) i włączyłem gierke. Problem pojawił się już na początku. Mianowicie przyciski na padzie zostały pokręcone. W legendzie pisze, że zielony (A) to potwierdzenie, zaś czerwony ( B ) powrót. Tak naprawdę jest jednak inaczej, i żeby zaakceptować wybór musze kliknąć niebieski (X) zaś żeby odrzucić żółty (Y). Myśle sobie jednak "OK, to przeżyje, mam nadzieje że w grze będzie normalnie". Niestety, także w grze wszystko jest pokręcone. W samouczku pisze, że żeby zaatakować musze kliknąć niebieski (X) a tak naprawdę działa w tym wypadku zielony (A). To bardzo denerwuje bo co innego pisze w grze, co innego musze kliknąć na padzie.

Do tego mam jeszcze problemy z filmami. Obrazy nakładają się na siebie przez co wychodzi bezkształtna papka miast płynnego filmu.

Byłbym wdzięczny gdyby ktoś pomógł mi przestawić pada (w opcjach się chyba nie da, ale być może się mylę). Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...