Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeziorak

Problem z Runes Of Magic

Polecane posty

Nie wiem co sie dzieje z grą... gdy ja załaczam wyskakuje okienko i zaczynaja sie pobierac patche. gdy wszystko dobiegnie konca i wyswietli sie start gry po nacisnieciu wszystko sie wylącza... i nic sie nie dzieje... kilka razy przeinstalowywalem gre i nic... moja grafika GeForce 9600 GT procek:Atlon Dual Core 5200+, i ram:2GB

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli można prosić o rozwiązanie- mam problem ten sam co kolega z postu 1 i 3.

taak, czytałem w necie wsio ale nie znalazłem mojego problemu. wsio się zainstalowało ładnie, klikam ikonkę uruchom i czarny ekran się pojawia, komp na nic nie reaguje. mam W7, cały komp jest baaardzo ok jeśli chodzi o wymagania sprzętowe.

co do grafiki to mam Gf 9800 gt , wersja sterownika 8.16.11.9107

może chodzić o sterowniki do karty?? wszystkie inne gry chodzą bez problemu (Batmany, Bad Company 2 i inne dziady). czy może DirectX?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam troszeczkę inny problem instaluje patche wszystko jest ok i nagle gdy pasek pobierania wyprzedzi aktualizacje i pobieranie się skończy wyświetla się takie małe okienko i się coś ładuje gdy się naładuje wszystko się wyłancza i od now tak cały czas.

Proszę o pomoc!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem kiedyś problem z tą grą. Kiedy skończyło się patchowanie i naciskałem przycisk Start Gry, nic się nie działo. Zupełnie nic, tak jakbym klikał na zwykły obrazek. Odinstalowałem grę i sobie nie pograłem. Teraz sobie pomyślełem, że spróbuję jeszcze raz :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...