Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Drabek

Rozwiązany: Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition

Polecane posty

Star Wars Force Unleashed Ultimate Sith Edition płynność gry spada na łeb na szyje na początku smiga jak żyleta a po 5 , 10 lub 15 minutach jest masakra trochę przyspieszony pokaz slajdów tak na oko to gdzieś 15 fps jest nie więcej a na początku bardzo ładnie chodzi nie ważne jaka rozdziałkę wezmę czy max 1280x1024 czy 800x600 to samo (bo innych opcji nie da się zmienić ) i na mapie Felucia (czy jak to się tam pisze) w pewnym momęcie mogłem tylko obracac myszką dookoła, klawiatura i przyciski na myszce nie reagowały.

Nie ważne w jakim momęcie gry jestem np:

Jest misja w której mamy zniszczyć krążownik to podczas ataku TIe fighterow 0 przycinek a jak rozwaliłem myśliwce 1 krok w lewo i już jest szybki pokaz slajdów

Grać się da ale jest to bardzo meczące ponieważ gra się 2 x dłużej i tak jakby w spooooowolnionym tępie się poruszam lol I dźwięk jest taki przerywany tez jakby w spowolnieniu

miał ktoś taki problem ?

Mój komp

Pentium E5400 2.7GHz x2

2Gb ramu

GF9600GT

zasilacz 420W(jakis badziew ale jest)

a minimalne gry to

2,4 x2 procek

2gb ramu

8800GT

25gb na dysku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zaleznie jaką rozdziałkę i czy wys. detale są włączone czy też nie to samo się dzieje.... Co 30 min gre włączać i wyłączac to się mija z celem.

-------------------------

Primo zasilacz ma jeszcze gwarancje to szkoda trochę......

Secondo temperatury po 2h grania: od 45 stopni do 56 stopni a więc luz

Terzo 3 partycje c: windows tylko, 25GB około 10 Gb zajęte

d: Gry 140Gb 60Gb wolne

e: 140Gb 140 Gb wolne

Quatro Czysto jak na sali chirurgicznej według Bit Defender

Może ktoś rozwiązał taki problem u siebie?

sterowniki instalowałem nowe do karty i dalej to samo.

Napisałem tez do pomocy technicznej od tej gry zobaczymy co oni odpiszą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie szkoda Ci będzie jak ew. w trakcie gwarancji trzaśnie i zabierze ze sobą resztę kompa? Poza tym mógłbyś jaśniej określić ten "jakiś badziew", bo mi na myśl przychodzi Tacens (innych 420 nie kojarzę, a Tacensy do badziewi raczej nie nalezą).

PS. Zasilanie do karty podłączyłeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś Powertec tak pisze na zasilaczu

a na rachunku: Zasilacz ATX 420W (na zasilaczach się nie znam...)

ogólnie to cały komp jest na gwarancji bo nowy komp w starym opakowaniu(obudowie)

Jakbym zasilania do karty graficznej nie podłączył to by się nawet nie chciało włączyć

ale dla pewności sprawdziłem nie ma żadnego kabelka odstającego wszystko co miało być podłączone jest podłączone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz nie najwyższych lotów, ryzyko że coś uszkodzi jest dosyć duże (tzn lepiej go wymień mimo gwarancji). A co do płynności - komp ledwo przekracza wymagania minimalne, zatem cudów bym nie oczekiwał.

PS Jakbyś nie podłączył, to by działało, ale wolniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kasę uskładam to morze nowy kupie. (jaki polecacie ?)

Morze i najwyższych lotów nie jest ale dlaczego nie tnie się cały czas jak jest ustawione na maksa? tylko po 30 minutach godzinie lub po 2 dniach ? np: przed chwilą grałem z 30 min i xfire pokazywał 30 fps a więc tragedii nie ma i nic się nie działo chodziło tak jak powinno chcę złapać z xfire to spowolnienie i zobaczyć ile wtedy mam fpsów

i to niezależnie czy mam ustawioną najniższą rozdzielczość i wysokie efekty odznaczone po jakimś czasie gry, gra strasznie zamula i nieważne czy na otwartej przestrzeni czy się np w ścianę patrze w ciasnym korytarzu....

Może to być wina np: źle zainstalowanej gry ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morze nie może być najwyższych lotów. Chyba, że podczas naprawdę silnego sztormu.

@Temperatury - napisałeś tam wyżej, że po 2h grania. W co grania? W to właśnie? Jesli nie, ściągnij sobie SpeedFan, odpal przed grą, spisz temperatury. Pograj dłuższy czas (np. do takiej zacinki), spisz temperatury i wrzuć tutaj.

Możliwe, że chodzi o jakąś badziewną współpracę ze sterownikami tej konkretnej gry. A, właśnie, którą wersję sterowników masz zainstalowaną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się zdarzy pomylić :P

W co grania ? no chyba z tematu można wywnioskować że chodzi o SWTFU z innej gry temperatur bym nie podawał bo takich problemów nie mam.

Jutro podam temperatury zmierzone tym programem.

A sterowniki do grafiki mam numerek 196.21

inne sterowniki? podajcie jakie i gdzie je znaleźć ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ściągałem ten sterownik i mi taki ściągnęło 196.21 bo z tym 196.75 podobno były jakieś problemy podobno karty graficzne palił bo jakieś konflikty z radiatorami miał czy coś na głównym forum nvidi moża poczytać. I ponoć został wycofany.

Dzięki za zasilacz trochę kasy dozbieram i zamówię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...