Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gregory82

Rozwiązany: Mass Effect 2 - nie mogę spotkać się z Radą

Polecane posty

Witam. Gdy przylatuję na Cytadelę i chcę pojechać taksówką do Prezydium, gra przestaje odpowiadać. Dodam, że zaszedłem już dość daleko w grze, skompletowałem całą drużynę i dlatego przypuszczam, że bug wynika z braku chronologii w wykonywaniu questów. Ktoś miał podobny problem?

Do wszystkim pozostałych lokacji na Cytadeli dostaję się bez problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdy przylatuję na Cytadelę i chcę pojechać taksówką do Prezydium, gra przestaje odpowiadać. Dodam, że zaszedłem już dość daleko w grze, skompletowałem całą drużynę i dlatego przypuszczam, że bug wynika z braku chronologii w wykonywaniu questów. Ktoś miał podobny problem?

Do wszystkim pozostałych lokacji na Cytadeli dostaję się bez problemu.

bug wynika z braku chronologii w wykonywaniu questów

Z tym to bym się nie zgodził.Z Andersonem spotykałem się kilka razy i to nie miało znaczenia kiedy się tam udawałem.

Pomijając, że w "dwójce" z Radą nie nie spotkasz bo jej "nie chce się z Tobą gadać", odbędziesz tylko krótką rozmowę z Andersonem i kilka słów zamienisz z Udiną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up. Eeee trochę to nie tak. Jeżeli w 1 uratowałeś radę to żyję ona a jak grasz w wersję Nowej Gry to nie to rada wtedy zginęła. Ale widzi mi się że tym masz inny problem. I sorki nie pomogę ci. Może naprawdę trzeba było wcześniej ? Może napisz do EA lub BioWare'u.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdy przylatuję na Cytadelę i chcę pojechać taksówką do Prezydium, gra przestaje odpowiadać. Dodam, że zaszedłem już dość daleko w grze, skompletowałem całą drużynę i dlatego przypuszczam, że bug wynika z braku chronologii w wykonywaniu questów. Ktoś miał podobny problem?

Do wszystkim pozostałych lokacji na Cytadeli dostaję się bez problemu.

bug wynika z braku chronologii w wykonywaniu questów

Z tym to bym się nie zgodził.Z Andersonem spotykałem się kilka razy i to nie miało znaczenia kiedy się tam udawałem.

Pomijając, że w "dwójce" z Radą nie nie spotkasz bo jej "nie chce się z Tobą gadać", odbędziesz tylko krótką rozmowę z Andersonem i kilka słów zamienisz z Udiną.

Zależy co zrobiłeś w ME2 bo ja z radą gadałem:

przywracają ci status widma ale poza tym nic deje się to tylko wtedy gdy w jedynce ocaliłeś rade i wybrałeś Andersona jako radnego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to całkiem możliwe,nie dodałem w poście,że gram postacią zaimportowaną z jedynki z następującymi kluczowymi decyzjami:

Wrex-został na zawsze na plaży;

Rada-nie lubiłem jej więc dwukrotnie poświęciłem ją.

Co do tego spotkania z radą:

zauważ że skoro ją poświęciłeś to Anderson daje ci status widma i kilka zdań bez znaczenia z Tobą zamienia;

uratowałeś radę-status widma ona Ci nadaje.

Krótko mowiąc-w Prezydium tak czy siak nic nie zwojujemy a z tego co pamiętam z poradnika-polecam z gier online-za 6 zł +vat ale rewelacja żadnych qestów dodatkowych tam nie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że spamujecie, dobrzy panowie. Wasze odpowiedzi nie mają się nijak do tematu ;]

Nie wiem co to może być za problem ale myślę że sterowniki karty graficznej. Jaki masz cofing komputera?

Ale nie jestem specem. Niech wypowie się ktoś "mądrzejszy"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konfigurację mam niezłą - GF 260 Asusa z aktualnymi sterownikami pozwala na maks. ustawienia grafiki, na pewno nie w tym problem, to po prostu jakiś bug a ja za długo zwlekałem z odwiedzeniem rady. Dobrze wiedzieć, że ten quest nie był istotny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...