Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

matstu

Morrowind -gra nie chce się odinstalować

Polecane posty

Mam problem z odinstalowaniem gry The Elder Scrolls: Morrowind. Kiedy próbuję to zrobić, pojawia się ramka:

Wystąpił problem z aplikacją InstallShield ® Setup i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacje, nad którymi pracujesz, mogły zostać utracone.

Właśnie w takich momentach mam ochotę rzucić klawiaturą o ścianę i kopnąć w komputer.

Specyfikacja komputera:

Procesor: 1,7Ghz

Pamięć główna: 1GB RAM

Karta graficzna: GeForce 8400 GT

Pamięć karty graficznej: 256MB

System: Windows XP

Co mam zrobić? Poradźcie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z odinstalowaniem gry The Elder Scrolls: Morrowind. Kiedy próbuję to zrobić, pojawia się ramka:

Wystąpił problem z aplikacją InstallShield ? Setup i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty.

Jeżeli jesteś w trakcie pracy, informacje, nad którymi pracujesz, mogły zostać utracone.

Właśnie w takich momentach mam ochotę rzucić klawiaturą o ścianę i kopnąć w komputer.

Specyfikacja komputera:

Procesor: 1,7Ghz

Pamięć główna: 1GB RAM

Karta graficzna: GeForce 8400 GT

Pamięć karty graficznej: 256MB

System: Windows XP

Co mam zrobić? Poradźcie!

Nie jestem pewien o której części piszesz,jeżeli chodzi o 4 z dodatkami to odinstalowywać należy przy włożonej płycie do napędu,w innym wypadku faktycznie gra głupieje i tylko mogłem ją usunąć poprzez wykasowanie "na demolkę",bo normalne odinstalowanie nie szło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...