Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rayearth

Komputer klasy PC (High End)

Polecane posty

Witam,

mam do sprzedania używany komputer złożony w styczniu 2009r w sklepie ZNAK Centrum Komputerowe Sp. z o.o. (http://www.znak.pl/).

Firma niestety już nie istnieje, krótko po zakupie komputera złożyła do sądu wniosek od upadłość. Czytałem w sieci, że zobowiązania gwarancyjne po ZNAKu przejął Komputronik, ale nigdy nie uzyskałem odpowiedzi potwierdzającej tą plotkę. Ze swojej strony udzielam miesięcznej gwarancji na poprawne działanie zakupionego komputera.

Podzespoły komputera:

Procesor: QuadCore Intel Core i7 920 2,66GHz (nigdy nie był podkręcany)

Cooler: Noctua NH-U12P SE1366

Płyta główna: ASUS P6T Deluxe OC Palm

Pamięć RAM: OCZ Platinum 3x2GB DDR3 Triple Channel 1600MHz 7-7-7-24 (pamięć ustawiona w BIOSie na 1333MHz, 1600MHz można osiągnąć jedynie przez podkręcenie procesora)

Karta graficzna: Zotac GeForce GTX280 AMP! Edition 1GB 700/2300MHz

Karta muzyczna: Creative SB X-Fi XtremeGamer

Dysk twardy: Seagate ST3250310NS ES.2 250GB 7200RPM SATA2

Napęd optyczny: Pioneer DVD-RW DVR-216D SATA (czarny)

Zasilacz: Be-quiet Dark Power Pro 7 650W

Obudowa: Chieftec Bravo BA-01B-B-B

Zestaw cechuje się doskonałą wydajnościa praktycznie we wszystkich aplikacjach włączając w to nawet najnowsze gry 3D w wysokich rozdzielczościach. Przez ponad rok nie spotkałem gry, która by nie chodziła płynnie na tym komputerze. Obudowa jest bardzo duża, jest w niej dużo miejsca na zainstalowanie dodatkowych podzespołów. Po oględzinach zauważyłem kilka rys na górnej części obudowy i na ruchomych nóżkach. Są to jedyne uszkodzenia jakie dostrzegłem.

Przed wysyłką komputer zostanie wyczyszczony z zewnątrz i od wewnątrz. Do wysyłki dołączę drugie pudło zawierające wszystkie opakowania podzespołów razem z instrukcjami, płytami ze sterownikami i oprogramowaniem, płytą z grą GRID (dodatek do karty graficznej).

Pytania i oferty na PM lub mail: maciejsopolak@gmail.com

Cena - 3800 zł

Formy płatności: Wpłata na konto bankowe

Dostawa: Przesyłka kurierska na mój koszt lub odbiór osobisty

Screeny

hwhdzm.jpg23u7xvd.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...