Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krasnal8888

Po zmianie systemu internet nie działa.

Polecane posty

No więc tak. Zainstalowałem sobie Windowsa 7 i po 6 godzinach walki, aby internet zaczął łaskawie działać wkurzyłem się i zainstalowałem spowrotem XP.. Ale teraz zdziwienie!! na xp internet też nie działa... Nie wykrywa mi w ogóle routera. Jest podłączony kablem sieciowym do komputera, a gdy próbuję wejść w jego konfigurację (wpisuję 192.168.1.1 w przeglądarce) to "nie można znaleźć serwera". Męczę się z tym od tygodnia, ale powoli wymiękam więc piszę tutaj. Może ktoś będzie wiedział jak mi z tym pomóc??

P.S.

Karta sieciowa jest zintegrowana.

Płyta główna:

(Klik)

Router:

(Klik)

Sterowniki mam te: http://www.nvidia.pl/object/nforce_winxp_15.45_pl.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalowałeś stery pod W7, czy te pod XP? Systemy wykrywają w ogóle router? Spróbuj podczas instalacji wszystkie urządzenia zewnętrze odłączyć (drukarka, kamerki, itp), oprócz myszki i klawiatury naturalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz płytę ze sterownikami od routera? Wiem, że to głupie pytanie, ale czasem sam zapominam zainstalować stery do wszystkiego co mam ;) Spróbuj jednak 7-kę zamontować.

***************

Ah! Moja UKOCHANA płyta główna :D Miałem ją i chciałbym raz jeszcze ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten router jest podłączany za pomocą standardowego kabla RJ-45, więc sterowniki do niego nie są potrzebne. Sprawdź w menedżerze urządzeń, czy nie ma tam jakichś żółtych wykrzykników obok jakiegoś sprzętu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...