Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jonathan_Farmer

CoD: World at War

Polecane posty

Gość Jonathan_Farmer

Krótko: jak w opisie.

A dłuższa wersja: z powodu braku serwerów Nazi Zombie (bo jakoś nie ma ich zbyt wielu, przynajmniej wykorzystując do szukania wbudowaną w grę szukajkę nie znajduję za wiele) często próbuję robić swój własny. Oczywiście udaje mi się to bez problemu, bo to nic skomplikowanego :cool: .

Chętni do gry wchodzą do lobby, czekamy chwilę, aż zbierze się pełna ekipka i robię "Rozpocznij mecz". No i tu jest problem, bo mapka u mnie się wczytuje, u ludzi też i w momencie, kiedy przychodzi do synchronizacji ekipa ląduje za drzwiami, a mi się wyświetla komunikat, że nie można grać, bo jest zbyt mało ludzi. Czyli ewidentnie ich wywaliło, a gry nie mogły się do końca porozumieć. Dzieje się tak za każdym razem, więc zaczęło mi to działać na nerwy, bo naprawdę chętnie bym pograł w tym trybie, a szczególnie na mapce Shi No Numa. Samemu to nie to samo, człowiek nie ogarnia wszystkiego. Zresztą co to za zabawa samemu?

Czy ktoś się z tym spotkał i znalazł gdzieś w necie rozwiązanie?

Dodam, że żadnego NATa nie mam (a przynajmniej nic z zewnątrz - czyli od dostawcy - nie blokuje mi portów; zdarzyło mi się stawiać serwer dla Stalkera na przykład i wszystko elegancko działało), ja się bez problemu łącze zawsze i wszędzie, i w każdej grze, nie tylko w tej. Firewall odblokowany dla WaW w pełni, nawet uczyniony wyjątek w antywirusie. Innymi słowy, nie ma żadnych przeszkód, a jednak nie działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...