Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Professor00179

Kolejna aktywacja Win7?

Polecane posty

Przejde od razu do rzeczy. Dzisiaj wlaczam kompa i po ekranie logowania wlacza mi sie jakies okienko z napisem, ze cos sie zmienilo w licencji i musze od nowa aktywowac Windows 7. Mam wersje OEM co znaczy, ze aktywowac system moge tylko ograniczona liczbe razy. Co sie takiego stalo, ze musze zrobic to jeszcze raz w ciagu poltora tygodnia od instalacji? Czy powinienem sie tym przejmowac i czy ta aktywacja wplynie na liczbe pozostalych? Boje sie, ze skoncze z systemem, ktory wyczerpie limit aktywacji.:(

Z gory dzieki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywacje można przeprowadzać dowolną liczbę razy, tylko po którymś (bodajże piątym) razie trzeba dzwonić do MS i przeprowadzić aktywację telefoniczną. Tyle tylko, że ten komunikat jest dziwny. Nie zmieniałeś czegoś w sprzęcie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprzecie nie zmienialem niczego. Kompa kupilem (jak zapewne pamietasz) 2 tygodnie temu wiec nie bylo ku temu powodow. Generalnie chyba wiem co sie moglo stac. Skoro juz sugerujesz, ze to przez zmiane sprzetu to wyjasnie, ze musze codziennie jak wlaczam kompa podpinac od nowa karte dzwiekowa i graficzna. Coz, obudow jakas felerna mi sie dostala (NZXT Beta) i nic na to nie poradze. Po calej nocy wszystkie podzespoly podpiete do PCI i PCI-E 'wyskakuja' bo tylnie poleczki (tam gdzie sie przykreca podzespoly srubkami) sa zbyt dlugie...

Inna sprawa to to, ze na drugim kompie pojawil sie (niewiadomo skad - formata chyba przetrwal jakims cudem) wirus i zaczal wszystko pokolei kasowac z kompa. Moze to przez to? Kompy sa polaczone przez LAN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, że to wina wirusa, lub właśnie tego wyskakiwania. Nie muszę chyba mówić, że zbyt zdrowe dla kompa, to to nie jest. Czasem instalacja nowych sterowników wystarczy, żeby Windows uznał, że nastąpiła zmiana konfiguracji sprzętowej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...