Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mariusz77

Rozwiązany: mass effect 2 ponowny trening z mocy

Polecane posty

Przechodzę me 2 ale niestety źle rozdysponowałem punkty mocy.słyszałem,że jest coś takiego jak reset tych punktów i możliwość ich przydzielenia od nowa(bodajże za pierwiastek zero),niestety nie mam tego ulepszenia w terminalu.Po rozmowie z kim bądź gdzie można kupić tenże trening,względnie w którym momencie fabuły można to zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...mi się wydaje ze tej umiejętnosci nie da się zdobyć questem lub czymś innym. Sądzę że to quest fabularny...musisz iść do przodu z fabułą. Umiejętność chyba zdobędziesz wykonujac quest główny, ale głowy nie dam : )

AHA, i jest taka umiejętność : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...mi się wydaje ze tej umiejętnosci nie da się zdobyć questem lub czymś innym. Sądzę że to quest fabularny...musisz iść do przodu z fabułą. Umiejętność chyba zdobędziesz wykonujac quest główny, ale głowy nie dam : )

AHA, i jest taka umiejętność : )

No właśnie jest tylko nie pamiętam kiedy ;-),jedną postacią jestem na ilium i już ją mam,wydaje mi się,że dostaje się ją po uratowaniu jacka ale nie dam sobie głowy uciąć ;-).A pilnie potrzebuję jej,bo boleśnie przekonałem się,że nie jest za dobrym pomysłem rozwijać amunicję na 4 poziomie na zespołową....co ja ustawiłem na krio to jacob wybierał zapalającą.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Mariuszu, jeśli chodzi o wydawanie punktów mocy to wydaje mi się że punkty może "zresetować" tylko Shepard. Ale nie próbowałem tego. Cóż, zobaczymy co inni powiedzą. A jeśli nie chcesz czekać mozesz skorzystać z Mass Effect 2 Gibbed Save Game Editora. Tylko to trochę cheaterskie wyjście : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Człowieku Iluzjo ;-), w terminalu badawczym jest coś takiego jak ponowny trening mocy,mam go dostępnego na postaci którą skończyłem już raz me2 i na takiej na której zaliczyłem pierwszą część gry czyli werbunek 4 pierwszych postaci i jestem na ilium.

Od wczoraj ponieważ Szepardka bis nie spodobała mi się gram trzecią postacią ;-) (dobra możliwe,że jestem chory ),niestety śliczna blond shepardka niezbyt ma trafione punkty mocy.Nie chcę korzystać z cheatów tylko za skarby nie pamiętam kiedy odblokowuje się tą umiejętność na terminalu ;-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie nie mogę za bardzo pomóc : ) Jednak wiem że tego "talentu" nie zdobyłem na jakimś rajdzie na niezbadaną planetę. Być moze odblokowuje się przez fabułę a moze samo : ) Podczas mojej, Złudnej gry, nie za bardzo brałem pod uwagę wymienianą przez ciebie moc. Może inni dodadzą swoje trzy grosze i pomogą : ) Powodzenia Mariuszu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, punkty można zresetować tylko u Shepard'a, ale nie pamiętam gdzie się zdobywa tą możliwość.

Właśnie-Shepard na terminalu i po zapłaceniu 2500 pierwiastka zero może to zrobić ponownie,ba można to robić dowolną ilość razy tylko mam zagwozdkę kiedy ;-(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff rozgryzłem i podaję dla wiadomości zainteresowanych:

ponowny trening mocy i związaną z tym możliwość legalnego(bez modów i cheatów) resetowania talentów dostajemy po ukończeniu werbunku pierwszych czterech najemników:Profesor,Archanioł.skazaniec i Kroganin oraz ukończeniu misji Horyzont.

Adminów proszę o zamknięcie tematu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...