Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bobcio

ma ktoś sterowniki do pada logitech chillstream?

Polecane posty

Problem jak w temacie. Mianowicie chodzi mi o to, abym mógł w grach używać spustów jako normalnych przycisków, nie tylko do zmiany kamery (Mam taki problem w AC). Ma ktoś może takie stery, bo ja rozglądałem się w Google'ach i nic nie znalazlem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam ChillStream i też grałem w AC. Wiesz co, nie ma sensu w ogóle używać spustów w tej grze... Podam Ci przyciski, na których ja grałem: jeden grzyb do poruszania się, drugi do rozglądania się, A - wtapianie się/sprint itp., X - atak itp., Y - (sokoli lub orli, zapomniałem) wzrok itp., B - to, co zostało w czynnościach (sorry, ale grałem dość dawno), RB - drugi tryb (gdzie szybko biegasz/obrona w walce itp.), a LB - namierzanie przeciwników. Tak sobie ustaw, a zobaczysz, że dobrze będzie Ci się grało. Tak samo w innych grach, kombinuj, aż Ci podpasuje. Jeśli o to chodziło, to zrób jak napisałem, jeśli nie, napisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Ale troszeczkę nie o to mi chodzi. Otóż ja też już troszeczkę dawno grałem w AC i przeszedłem je (na dokładnie takich samych ustawieniach jak ty). Probelm wtym, że niedawno grałem u kumpla w ACII na Xbox'ie i tam zauważyłem, że i LB/RB jak i LT/RT jest pod coś podpisane, więc boję się, że jeżeli moje triggery to nadal będzie "Oś Z" to nie będę mógł komfortowo grać (a zamówienie złożone, odwortu brak :] ). Ale od 1,5h szukam po stronach i forach, wszędzie wygasłe linki, a jak już mi się trafi jakiś sterownik XBCD i go zainstaluje i zrobię wsyztsko dokładnie z instrukcjami, to w tym XBCD Utility po prostu mi nie wykrywa mojego pada. W trzech słowach: ALL SCREWED UP.

///EDIT/// Poddałem się. Sam nic nie umiem zrobić. Jesteście teraz po prostu ostatnią nadzieją. Aha, i wiem napewno, że jeden z tych dwóch przycisków dodatkowych w ACII jest mało przydatny (kamera kontekstowa, czyli widziana z góry, czy coś takiego). Chciałbym jednak mieć dostęp do tych triggerów jako przycisków. Pomocy ///EDIT///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, sorry, na początku trochę Cię nie zrozumiałem... Chodzi o to, że LT/RT jako przyciski służące do rozglądania się, można zamienić na grzyba. Wtedy kamerę obracasz właśnie grzybem. Niestety spustów nie można ustawić jako przycisków do innych czynności (przynajmniej w serii AC - co innego w np. grze Batman: Arkham Asylum). Jeśli problem tkwi tylko w tym, że chcesz używać spustów jako normalnych przycisków, a nie możesz - to po prostu zapomnij. Spusty w TEJ GRZE służą właśnie do sterowania widokiem kamery. I możesz ich używać TYLKO do tego (lub, jak pisałem, zamienić na grzyba). Tyle w temacie używania triggerów jako normalnych przycisków... Mam nadzieję, ze rozwiązałem Twój problem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... napewno w jakiś sposób. Wiem (czytałem w necie), że się da, tyle że po prostu nei umiem znaleźć nic takiego wnecie. widziałem w necie nawet specjalne profile, które zamieniają spusty na przyciski. mam nadzieję, ż w ACII oprócz opcji "XUSB Gamepad Controller" będę miał opcję "Xbox 360 Gamepad Controller" (np. tak jak w watchmenach. miałem o wyboru xusb i xbox - nie wiem skąd bierze sie fakt, że ta gra ma zapisany drugi profil, na którym wszystko było w jak najlepszym porządku. poza tym miło by było jakby ac2 było w games for windows, ale na zdjęciu opakowania tego znaczku nei widziałem, więc szczerze wątpie).

Bądź w każdym razie temat do zamknięcia i dziękuje za to, że odpowiadałeś.

Jeszcze PS: W żadnych innych grach nei miałem takiego problemu. Ani w Watchmenach (jeżeli to coś zmienia to w wersji CDA), ani w DMC4 (w pudełkowej, kupionej zaraz po premierze),Batman: Arkham Asylum (tutaj chyba nic wyjaśniać nei musze, bo wątpie by póki co pojawiła się w jakimkolwiek pisemku?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...