Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DontShoothere

Rozwiązany: Wow - nieustanne lagi

Polecane posty

Witam, mam problem, ostatnio kiedy gralem w WoW'a, a bylo to dawno, byl tylko 1 dodatek, TBC, i wszystko pieknie chodzilo, zrobilem sobie dluuga przerwe, gralo sie swietnie dopoki nie poszedlem na 1 bg. Na poczatku jeszcze bylo znosnie, ale jak zaczela sie walka, to byla tragedia. 3k ms do 5k ms nonstop! Wylazlem z bg, pomyslalem ze to wina mojego neta i zaraz sie uspokoi. Miałem racje, uspokoilo sie, tylko ze kiedy znowu polazlem na bg znowu sie zaczelo!!! Nie mam juz sily do tych lagow i tego ze nie moge sie przez nie ubrac, bo nawet na malym rajdzie laguje niemilosiernie (nie wspomne juz o 25 os. raid). Mam nadzieje ze ktos z Was zna przyczyne problemu i pomoze mi sie z nia uporac. Z góry dziękuje :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesor może być winą, ja w WoWie przed zmianą komputera właśnie przez niego cierpiałem, pomimo bardzo dobrej karty graficznej i dużej ilości ramu w miejscach gdzie było więcej ludzi grać się nie dało, na przykład w stolicach a tym bardziej BG. Chociaż to na ping wpływać nie powinno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...