Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PolishPlayer

Rozwiązany: CoD: MW2 MultiPlayer... ->problem...

Polecane posty

Witam.

Mam problem przedstawiony na screenie:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/886b80d7dec505eb.html

Co to może być? Chyba to nie możliwe żeby nikt nie grał w MW2. Rano było wszystko OK, teraz chciałem odpalić grę i owszem, uruchomiła się bez problemów tylko że nie ma nikogo. Ma ktoś pomysł czym może to być spowodowane? Jak to naprawić? Przeinstalować CODa?

Liczę na szybką pomoc :-)

Pozdrawiam P_P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane, ale myślę że przeinstalowanie gry pomoże. Nie musisz się martwić o postęp w grze, ponieważ po przeinstalowaniu zastajesz wszystko tak jak było. Nie masz nic do stracenia, przeinstaluj, i napisz czy pomogło :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, grzebałem trochę w internecie i okazuje się iż mamy zbiorowy problem... (mi sie wydaje iż NAT nie ma nic do rzeczy, aczkolwiek...) Reinstalka? A może to poprostu błąd polegający na nie wyświetlaniu liczby graczy? Przecież deatchmatch działał u mnie bez problemu... Gorzej z resztą trybów rozgrywki...

Panowie EDIT:

Wypowiedź użytkownika DzikuXXX

Czasem sie zdarza ze MW2 pokazuje liczby z kosmosu niemające sie nijak do stanu faktycznego.

Być może to jest sedno problemu, a my się poprostu bezsensownie przejmujemy...

Czas pokaże co należy zrobić... Jeżeli ktoś próbował reinstalu/zna rozwiązanie problemu prosimy o odpowiedź...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że problem tkwi w czymś innym. W moim przypadku gdy wyskakuje że nie ma żadnych graczy, zazwyczaj pomaga wyłączenie i ponowne uruchomienie gry, ale nawet bez tego mogę wejść na wszystko w co próbowałem (deatchmatch, znajdź i zniszcz, dominacja itp.) i zawsze znajduje mi serwer(chociaż takim przypadku oczekiwanie na znalezienie trwa dłużej).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam wszystko normalnie:)

zrobiłem tak sprawdziłem cache gry włączyłem nie działa wyłączyłem włączyłem singleplayer i bawiłem się w muzeum:P wyłączyłem i po kilku godzinach włączyłem multiplayer i teraz działa:P wydaje się banalne ale takie nie jest;d

(pewnie steam naprawiło problem)(no ale mój kolega miał normalnie więc to jakiś "dziwny" problem i mają go tylko nie którzy:P)(jesteśmy wyjątkowixD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...