Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeronRav

Windows nie pozwala na zainstalowanie sterowników dźwięku...

Polecane posty

Otóż Windows XP (był re-instalowany) usuną mi sterowniki do karty dźwiękowej (pisze mi coś SoundMAX więcej nie znalazłem) i nie pozwala na ponowne ich zainstalowanie. Szukałem podobnego tematu ale nie znalazłem. Sterowniki mam ściągnięte gdyż komputer łącznie z oprogramowaniem dostałem w sklepie już cały zainstalowany. A windowsa re-instalowałem z przenośnego dysku i z płytki. Proszę o pomoc.

EDIT: Nie, nie poprawi się bo WINDOWS NIE POZWALA NA PONOWNE ZAINSTALOWANIE! Proszę o uważne czytanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może coś więcej np jaka wersja windowa . Automatycznie z Dysku CD/DVD wcześniej instalowałeś ?? czy ręcznie metodą wyszukania setup na płycie CD/DVD i kliknięcia na nim nie włącza ci się czy podczas instalacji wyskakuje komunikat o niezgodność sterownika z systemem bo może w taki wypadku wystarcz dać instaluj mimo to może płytka z serownikami ci się uszkodziła miałem kiedyś coś takiego z płytka do drukarki ale jak dostałem w sklepie drugą było ok możesz też ściągnąć stery z odpowiedniej stronki (tzn odp dla producenta kary dźwiękowej ) i spróbować zainstalować z dysku . jak to nie zadziała to nie wiem to może spróbuj znowu Re instalki może za 2 razem się problem nie pojawi

-----------------------------------

Jak nie pozwala Windows zainstalować to Format Windowsa i kolejna reinstalacja tym razem z płytki z Windowsem powinieneś taką mieć nawet jeśli dostałeś komputer w całości złożony . Jeśli po włożeni płytki z windowsem i botowaniu nie możesz się dostać do tego miejsca w który się robi format to podłącz u kogoś ze znajomych swój twardziel i zrób format za pomocą tamtego drugiego. Pamiętam ze ja kiedyś tak zrobiłem ze starym kompem coś się zepsuło z softwarem i musiałem zrobić format ale się normalnie nie dało więc wypiłem dysk poszedłem do znajomego i tam dopięliśmy do jego kompa uruchomiliśmy z jego Windowsa i daliśmy polecenie formatuj po tym zabiegu można było normalnie wgrać ponownie Windowsa i wszystko inne . Więc spróbuj czegoś takiego .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...