Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MyExtasy

Po chwili grania w bardziej wymagającą graficznie grę ekran staje się czarny i pomaga tylko reset

Polecane posty

Witam! Od pewnego czasu borykam się z pewnym problemem. Po chwili grania w grę rozbudowaną graficznie (np. Mass Effect, Frontlines: Fuel of War) ekran staje się czarny i jest wymagany reset lub komputer automatycznie restartuje się. Jest to o tyle dziwne, że na obecnej konfiguracji sprzętu grałem przedtem i w/w. gry śmigały bez problemu. Jedyną zmianą był zakup nowego dysku, lecz nie ma to większego znaczenia, ponieważ na poprzednim też występowały te problemy. Czego to może być wina? Czekam na odpowiedzi. W razie czego służę dodatkowymi informacjami.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Chłopie, to jest Forum Actionum a nie PC-LOL. Więc jak chcesz pomocy to współpracuj. A jak nie to przecież nikt Cię tu nie trzyma. Proste i przejrzyste :)

[edit]

@ down - przecież xandi napisał, że ma urlop :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po co ci konfiguracja?

Ponieważ nie jesteśmy wróżkami. Choć... ktoś mnie wczoraj prosił o test na jasnowidztwo, bo chciał otrzymać stanowisko forumowej wróżki. Więc xandi masz swój test. ;p

A tak na poważnie przeczytaj regulamin działu. Jeśli nie podasz konfiguracji, to po prostu wywalę temat, bo w taki sposób nie ma sensu się bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to o tyle dziwne, że na obecnej konfiguracji sprzętu grałem przedtem i w/w. gry śmigały bez problemu.

A więc po co ci konfiguracja?

Konfiguracja jest w tym przypadku kompletnie zbędna.

Potrzebne będą:

- maść z sadła kaszalota

- pijawki

- mosiężny garnek (może być miedziany)

- wywar z wilczej jagody

Składniki (w proporcjach 1:1:2) mieszamy podgrzewając w kociołku, koniecznie dwa dni po pełni księżyca!! na wolnym ogniu! dodajemy odrobinę piwa (do smaku), czekamy aż mikstura ostygnie, po czym smarujemy nią dokładnie obudowę komputera. Uwaga:

do smarowania wolno używać wyłącznie zajęczej łapy, ale to chyba każdy wie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja musiałem zamiast konfiguracji w lutym znaleźć świeże jagody i truskawki...

(wybacz moderatorze, ale nie mogłem się powstrzymać).

Wiecie co, jak chyba dodam do stopki co nieco, żeby przez pierwsze dwa posty zadawać pytania o zasilacz i konfigurację.

Kolego MyExtasy - otwórz obudowę, weź pędzelek i odkurz radiatory. Spisz dane z tabliczki znamionowej zasilacza. Podaj nazwy podzespołów komputera, informacje o ewentualnym przetaktowaniu, temperatury GPU i CPU...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...