Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LARRY

PAD OD X360 POD PC

Polecane posty

Mam problem. Załóżmy, że w gry takie jak GTA IV, Bully, Godfather czy samochodówki wolę grać na padzie. I dokupuje sobie pad od x360 do komputera i czy w kazdej grze sam bede musial sobie ustawiac przyciski czy bedzie mi sie samo ustawiac domyslnie, np. tak jak jest na konsoli? Jezeli nie, to kupe roboty z tym będzie... ;/ I czy będą działaly 2 pady (x360) zebym mogl grac z kolegami w PES-a jak na konsoli?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od gry ale gry które umożliwiają gre na padzie od razu wykrywają pada od M$ i tym samym automatycznie go konfigurują. Pad od X360 jest najbardziej kompatybilnym padem na komputery. Z tego co widzę w twoim avatarze to już masz xboxa więc pozostaje ci tylko kupić odbiornik USB (ok 100zł) żeby pady od x'a podłączyć pod komputer. Jeżeli masz tylko jednego pada przy konsoli to lepiej kup od razu pada z odbiornikiem (125zł+ przesyłka na allegro).

Jeżeli jakaś gra ci go nie wykryje to będziesz musiał posiłkować takim programem jak Xpadder (ver 5.3 ostatnia darmowa) i zaadaptować sterowanie klawiaturowe na pada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Załóżmy, że w gry takie jak GTA IV, Bully, Godfather czy samochodówki wolę grać na padzie. I dokupuje sobie pad od x360 do komputera i czy w kazdej grze sam bede musial sobie ustawiac przyciski czy bedzie mi sie samo ustawiac domyslnie, np. tak jak jest na konsoli? Jezeli nie, to kupe roboty z tym będzie... ;/ I czy będą działaly 2 pady (x360) zebym mogl grac z kolegami w PES-a jak na konsoli?

Nic nie ustawiasz podłączasz i grasz jak na konsoli np w batmana dirta 2 nfs shift assasins creda 2 resident evil 5 ,nawet w fps ale mija sie to z celem na pc bo mysz i klawa są lepsze od pada jęśli chodzi o wygode celowania a gra w pesa na tych padach to czysta poezja oczywiście działaja i dwa pady jedyne co robisz to ustawiasz w setings który pad jesy pierwszy a który drugi gra rozpoznaje je automatycznie mam takiego pada rok podłączanego na usb zero śladu zużycia a jest używany codziennie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łał no to super. W PES-a na tv 40 cali będe mógł grać z kolegą jak na xboxie 360 ;) I po co konsola?:D Szkoda tylko bijatyk :D tylko kupic te pady jakie sa na xboxa 360 a one kosztuja chyba jeden ponad 100 zł? ale lepiej to niz 1000 za konsole;) I jak sie w wiekszosci gier ustawia sterowanie jak pod xboxem to juz w ogole rewelka !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...