Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kronos

Problem z PlayStation Store

Polecane posty

Witajcie! Mam problem z PSStore, nie mogę się z nim połączyć przez program Media Go, gdyż pojawia mi się następujący komunikat o błędzie:

An error occurred during communication with the server.

Poniżej znajduje się przycisk Odśwież, lecz klikanie go nic nie daje. Wcześniej łączyłem się z PSStore poprzez Media Manager for PSP 3.0 i nie było problemów (Gdy próbuje teraz się z nim połączyć, wyświetla mi, że mam wejść do PSStore przez Media Go i krąg się zamyka). Mam PSP 2004 z softem w najnowszej wersji 6.00. Co mam z tym zrobić? Pomóżcie, bo nie mam w domu bezprzewodowego routera i jedyny dostęp do PSStore mam przez kompa, a chce sobie kilka dem ściągnąć...

Pozdrawiam.

PS. w/w komunikat pojawia się bez względu na to, czy mam podłączone moje PSP do kompa czy nie, a konto w PlayStation Network zaposiadam. Co może być tego przyczyną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może nie najnowszy, ale jakie to ma znaczenie? Lepiej pomóż...

Soft ma duże znaczenie , brak najnowszego softa może być równoznaczne z nie czytaniem samych gier i oprogramowania, jeżeli nawet nie będzie miało to skutku to czemu by nie ściągnąć? Zawsze warto chociaż spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem to MediaGo i mi działa bez problemu. Wyłącz może antywirusa/firewall czy inne programy odpowiadające za bezpieczeństwo i spróbuj wtedy.

EDIT: Aha - żeby instalować dema musisz zrobić update softa, bo inaczej nie zainstalujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam najnowszą wersję Media Go, bo instalowałem kilka dni temu.

Dirian- nie mam żadnych programów antywirusowych ani firewalli zainstalowanych w komputerze. Problem nadal występuje i to zawsze gdy uruchamiam Media Go...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, luzik, chill out man :D Miałem podobny problem, rozwiązanie jest proste tyle, że do Ciebie nie pasuje. No, chyba, że Cię źle zrozumiałem ;) Masz komputer z zainstalowanym Media Go, bez Antyvira? Bez Firewall'a? Wierzyć mi się nie chce. Firewall siłą rzeczy MUSISZ mieć, bo sama winda ma go w sobie. Poza tym, jak łączysz się do internetu? Przez kabel, czy WLAN? Dasz mi odpowiedzi na te pytania, postaram się pomóc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...