Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vito23

Analogowy tryb oszczedny

Polecane posty

witam od jakiegos czasu mam problem z analogowym trybem oszczędnym podczas grania nawet w starsze tytuły ekran gaśnie i widnieje niniejszy napis wtedy musze restartować nie wiem co to morze być jest na to jakaś rada pomocy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak procesor amd phenom x4 9500 karta asus nvidia geforce 9600gt Nazwa płyty głównejGigabyte GA-MA790X-DS4

zasilacz tracer4life 450wat to jest tym bardziej dziwne że jak gram w ninja blade problemu nie ma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc tak procesor amd phenom x4 9500 karta asus nvidia geforce 9600gt Nazwa płyty głównejGigabyte GA-MA790X-DS4

zasilacz tracer4life 450wat

Zaraz ci tu napiszą do czego nadaje się ten "zasilacz" :P

(nawet jeśli TYM RAZEM nie on jest sprawcą zmieszania, to i tak możesz już zbierać kasę na nowy)

to jest tym bardziej dziwne że jak gram w ninja blade problemu nie ma

jaki monitor?

W jakiej rozdzielczości uruchamiasz gry?

jaka dokładnie karta? (daj link do modelu na stronie producenta albo jakiegoś sklepu)

Podtrzymuję to co napisałem poprzednio, trzeba sprawdzić temperatury. I napięcia, bo z zasilaczami Tracer nigdy nic nie wiadomo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

monitor lg flatron l225ws

Rzeczywiście, niektóre monitory LG maja błąd w oprogramowaniu polegający na "nieoczekiwanym" włączaniu trybu oszczędnego. Między innymi dlatego pytałem o model monitora ;)

Temat na elektrodzie znalazłeś, więc rozwiązanie problemu już znasz?

powiedz jakim programem zmierze napięcie tego szajsu

miernikiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...