Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

yarp2326

Wymiana matrycy w laptopie

Polecane posty

Witam

Kolejny problem. Padła mi matryca w lapku Compal FL90. Dostał kulka z pistoletu...no comments strzelający juz nie zyje. Zrobiło sie pęknięcie. Nagle jak sie nagrzał po paru miechach pękła i rozlała sie na połowe ekranu. Ogólnie mi to rybka bo używam monitora ale wreszcie chyba trzeba coś z tym zrobić. Jak się za to zabrać? Wiem noobowskie pytanie pewnie. Czy lepiej zawieść do jakiegoś serwisu i powiedziec panie drugi rób to.

Czy samemu kupic nowa i wstawic bo z tego co czytałem na forach trudne to strasznie nie jest.

Tylko jeśli samemu to jaka matryce? Jak wybrać, co jest ważne itd? Compal jest kadłubkiem więc tam są różne sprzety różnych firm. Znalazłem jakies oferty na allegro ale tez nie chce wtopić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanieś do serwisu, tylko niech najpierw określą przybliżony koszt naprawy (po rozebraniu lapka będą wiedzieli jaki to model matrycy). Tylko uważaj, bo niektóre serwisy potrafią zedrzeć za taką usługę straszną kasę, a mimo to wsadzić matrycę z allegro (używaną).

To znaczy można samemu, ale (o ile dobrze pamiętam) w tych kadłubkach były montowane co najmniej trzy różne matryce - nie są zamienne. Czyli trzeba rozebrać, sprawdzić model, złożyć, zamówić ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...