Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Serapis

Po kilkunastu sekundach gry wyświetlany obraz ginie

Polecane posty

Od jakiegoś czasu podczas grania robi się o to taki błąd:

. Jedynie co pomaga to alt+tab, nie jest to jakiś poważny błąd ale strasznie wkurzający gdy pojawia się co kilkanaście sekund (zwłszcza w nowszych grach jak mass effect 2 co chodzi płynnie na dość wysokich detalach oprócz tego błędu). Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane a sprzęt jaki posiadam to:GF 7900gs, intel core 2 duo e6300, 2 giga ramu, płyta główna Asus P5-B. Z góry dzięki za odpowiedź.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów. - Sevard

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To 70 stopni to stres czy idle? Według mnie karta odchodzi do krainy wiecznych łowów :)

PS. Spróbuj zainstalować starsze sterowniki. Od kiedy występuje problem? W jakich tytułach? Spróbuj obniżyć taktowania np. programem Riva Tuner i wtedy odpal grę. Spróbuj pograć w coś starszego ale wymagającego np. Far Cry czy HL2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

70 stopni w stresie, cóż zaczeło się to tak mniej więcej jak wyszedł far cry 2. W strarych gierkach sie zdarza tylko jeśli zwine gierke na pasek i z powrotem do niej powróce ale wtedy alt + tab i po bólu, chociaż kiedyś takich porblemów nie miałem. W nowszych robi się to samo z siebie. Nie wiem może spróbuje zrobic formata bo dawno nie robiłem, byc może być wina sterowników ale po zabawie z drive cleanerem nic nie pomogło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temperatura normalna jak dla tej karty. Radze przejść na stare sterowniki, ewentualnie w trybie awaryjnym odinstalować te co masz i wyczyścić ich pozostałości driver cleanerem, a potem zainstalować na nowo. Spróbuj też przedmuchać chłodzenie karty.

Ponawiam pytanie: Jak jest TERAZ w starszych grach?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym przedmuchaniem karty to miałem taki zamiar. Cóż jutro format bo winda już trochę ma za sobą walk z różnymi ustrojstwami i czyszczenie kompa, może coś pomoże. Dzięki za zainteresowanie się tematem i jutro zdam raport z osiągnięć. Może to coś pomoże a jak nie to trudno.

Przed chwilą odpaliłem Obliviona i to samo, wcześniej przy takich samych ustawieniach było cacy a teraz zaczeło się i tu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Serapis

Jeśli udało ci się rozwiązać ten problem to napisz co zrobiłeś, bo mam identycznie i już mnie szlag trafia. Jest tak w każdej grze, po zminimalizowaniu mogę pograć chwilę i znowu to samo. Jedyny wyjątek to CS, tam po naciśnięciu alt+tab gra nie minimalizuje się od razu, więc stukam tab (przytrzymując alt) aż zaznaczę znowu CSa, puszczam i już problem nie wraca. Niestety w każdej innej grze alt+tab=minimalizacja.

Też GF 7900GS, coś w tym musi być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...