Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Adrianeq

Rozwiązany: Mass Effect 2 - pomoc w bezproblemowym ukończeniu gry

Polecane posty

Witam!

Mam pewien problem. Właśnie doszedłem do możliwości przejścia przez Omegę 4. Martwi mnie jeden problem: zaraz po wjechaniu i wraz z unicestwianiem tych kolejnych potworów - pierścieni giną kolejni członkowie mojej załogi. Moglibyście mi doradzić coś odnośnie tego, by nie ginęli? Wszyscy członkowie mojej załogi (oprócz Jack) są wobec mnie lojalni. Z tego co już zdążyłem wyczytać to od ich lojalności zależy powodzenie misji. Zgodnie z tą informacją powinna zginąć co najwyżej Jack, a tu ginęli wszyscy po kolei. Dodam jeszcze, że ze sobą wziąłem Garrusa i Mirandę. Podążam ścieżką prawości. Moglibyście mi opisać co zrobić, aby mi przeżyli? Proszę jednak, by opis nie zawierał całkowitego spoilera fabuły. Na wszelkie pytania dotyczące informacji nie zawartych w tej wiadomości od razu odpowiem.

Z góry dzięki za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby wszyscy przetrwali musisz spełniać mniej więcej takiej warunki:

- Statek na maksa ulepszony.

- Wszyscy są lojalni.

- Ulepszeni towarzysze, ich umiejętności itp.

- Powykonuj misje twojej załogi.

Podczas wędrówki :):

Na biotyka weź sobie Egzekutorkę, technikiem niech zostanie Tali, dowódcą obu grup uderzeniowych Garrus, a ludzi niech odprowadzi Legion.

Był już taki temat i tam wszystko dokładniej jest opisane ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same ulepszenia to nie wszystko ;) zalezy tez od decyzji kogo do czego przydzielimy, trzeba sie zastanowic po prostu kto sie sprawdzi najlepiej w danej sytuacji, kogo lepiej odeslac, bo gorzej walczy itp :) wybory podane wyzej nie sa jedynymi slusznymi;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...