Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jashimara

Rozwiązany: devil may cry 4

Polecane posty

Witam. Gdzieś czytałem, że Dante jest w stanie wykonać taniec śmierci. I Teraz moje pytanie. Co to jest ten taniec śmierci i jak go wykonać? Dodam tylko, że przeszedłem grę na poziomie human i devil hunter. I jeszcze, w którym momencie wcisnąć lt by naładować za pomocą max act red queen na full? I jak robić te szybkie uniki nero bo mi się udaje tylko gdy boss angelo credo rzuca we mnie tymi ostrzami i jak te ostrza łapać? I jeszcze jak używać stylu royal guard tzn. robić kontry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ten taniec śmierci to chyba Dance Macabre, jego najlepszy atak Rebellionem. Jak masz maksymalnie rozwinięty styl Swordmaster, przełączasz się na niego i wciskasz cel + przód + klawisz stylu.

2.To jest dosyć trudne i nie ma jakiejś uniwersalnej porady na to. Musisz ćwiczyć wyczucie. Powiem tylko, że trzeba wcisnąć przycisk Exceed szybciej, niż jakbyś miał wykonać EX-Act. Dokładnie w momencie, w którym Nero zadaje cios.

3.Patrz wyżej - wyczucie i trening. Unik rób dokładnie w chwili, gdy cios ma cię trafić.

4.Wciśnij przycisk Devil Bringera tak, żeby Nero uniósł ramię dokładnie w momencie, gdy włócznia jest tuż przy nim. Tutaj potrzebne jest dokładnie takie samo wyczucie chwili, jak w przypadku odbijaniu ciosów

False Saviora

.

5.Tu nie za bardzo rozumiem. Masz na myśli Release i Royal Release?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sophi13

A walka z Dante po samouczku (etap już z paskiem życia bossa) to de facto tutorial - tyle że to jego druga część. Przynajmniej ja tak na to patrzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie należy do końca przyciskać przycisku przy robieniu max-act. Zwiększa to szanse kilkukrotnie

Wcale nie. Długość wciskania lewego triggera nie ma żadnego wpływu na prawdopodobieństwo powodzenia MAX-Actu. Liczy się tylko odpowiedni timing.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...