Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiloren

Rozwiązany: xfire o.O

Polecane posty

Otóż odpalam komputer, gadu-gadu i xfire, patrzę a tu się aktualizuje. Standard, nie dzieje się nic podejrzanego więc zanim się zrestartuje napisze z GG do znajomego by wszedł na xfire bo jest mi niezbędny do CoDa.

Nie odpowiada, musi być AFK a więc odpalam sobie Obliviona, coś długo nie piszę. Patrze dobiją się na gadu gadu że się zalogował a mnie na xfire nie ma o.O

Zdziwiony, włączam je od nowa, klikam na skrót i dostaje komunikat że nie można odnaleźć pliku xfire.exe (czy coś takiego) Folder z programem pełen, tylko brakuje tego jednego pliku...

No nic, usuwam go i ściągam od nowa. Instaluje (przy okazji NOD wykrył mi w nim wirusa, a był ściągany z oficjalnej strony), zainstalował się a tu taki sam błąd. Kurcze, co się dzieję. Usuwam go i ściągam następne z jakiejś innej strony. To nie dość że się pobrało w sekundę jak by nic nie warzyło, nie działało poprawnie jak pozostałe :wacko: Historia powtarzała się jeszcze parę razy, aż znalazłem starsze xfire.

Zainstalowało się poprawnie, ale potrzebowało aktualizacji po której już niestety się więcej nie odezwało... Jest to naprawdę irytujące i już nie wiem sam co z tym zrobić :sad:

Co gorsze, chciałem posłuchać muzyki na Wrzucie ale tam nie wyświetlało mi paska z Play, Stop itp. Przed ostatnią aktualizacją Xfire problemów takich nie miałem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też Xfire fiksowało - nie mogłem dodawać screenów, ulubionych serwerów i wykrywało mi tylko 1 grę. W sumie Xfire do życia niezbędne nie jest, więc możesz zrobić tak jak ja i wywalić go z kompa i się z nim na zawsze pożegnać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym update'cie mi także zaczął wariować. A to nie wykrywało mi gier, NOD wykrywał jako wirus, zamulał mi neta, ale jakoś od wczoraj przeszło i nie mam już takich problemów. To musi być wina update'a. Jedyna rada to przeczekać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj opisać swój problem na polskim forum Xfire (Xfire Polish Support - Xfire.net.pl). Tam ludzie opisują najróżniejsze przygody z Xfire, z pewnością uzyskasz tam pomoc. Dodam, że u mnie nie wykrywa i nie wykrywało nigdy gry Heroes of Might and Magic V, ale dodatki już wykrywa poprawnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...