Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Futro86PL

Aliens vs Predator, płynność gry

Polecane posty

Dzień dobry ,na wstępie mój komputer to:

Procesor:AMD ATHLON 64 X 2 DUAL CORE 6000+ 3.02 GHZ

Płyta główna: ASUS M2N-E SLI

Pamiec:2 GIGA DDR2-800 (GOOD RAM)

GRAFIKA:GEFORCE 9600 GT (512 RAM)

System:XP HOME (service pack 3)

Problem jes nastepujacy,podczas gry ALIENS VS PREDATOR na ustawienich:

Jakość tekstur:wysoka >< rozdzelczosc:1280 x 960 >< złozonosc cieni: wysoka >< filtrowanie anizo...:1x >< Okluzja otoczenia: wł. >< efekt rozmycia: wł. synchronizacja pionowa: wył.

GRA W NIEKTORYCH MOMETACH NIEMILOSIERNIE SIE ZACINA ANIMACJA SPADA DO 1-2 KLATEK/SEKUNDE co ciekawe na multi gra dzila bardzo szybko na tych ustawieniach.Po zmianie ustawien gry na wylaczenie okluzji efektow rozmycia cieni i zmainie rozdzelczosci na 1024 x 768 ale pozostawienu jakosci tekstur na wysokie dalej to samo poprostu w niektorych mometach gdy spojze na danyobiekt gra znow sie spada do 1-2 klatek na secunde.Demo gry chodzilo rewelacyjnie.

W czym tkwi problem prosze o pomoc czy kupno dodatkowej kosci ramu (1giga) cos poradzi.Pozdrawiam :)

Zapoznaj się z zasadami tworzenia nowych tematów oraz ich poprawnego nazywania.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co czytałem na innych forach jest to problem gry, gdyż podobno wykorzystuje tylko jeden rdzeń procesora (mowa oczywiście o prockach wielordzeniowych). Na

filmiku widać owe ścinki, a gostek wcale nie ma słabego kompa.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tego co czytałem na innych forach jest to problem gry, gdyż podobno wykorzystuje tylko jeden rdzeń procesora (mowa oczywiście o prockach wielordzeniowych). Na
filmiku widać owe ścinki, a gostek wcale nie ma słabego kompa.
dokladnie mam to samo dziwne wsumie jak przestawie na medum detale gra chula jak szalona,ale wiadomo ajk to wyglada ciekawe czy maja zamiar cos z tym zrobic??Czyli dokupienie pamieci ram nic nie da??

Czy ktos ma jakies pomysly w czym lezy problem i jak go rozwiazac z gory dzekuje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie. Gra działa płynnie i szybko jak błyskawica. Zaś są takie momenty, że tnie się niemiłosiernie - prędkość zwalnia czasem nawet do 1 klatki na sekundę, a dźwięk się zapętla. Trwa to czasem nawet i pół minuty po czym wraca wszystko do normy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest tak samo. Gra notorycznie zwalnia w pewnych momentach mimo, że działające na tym samym silniku Batman Arkham Asylum, X-Men Origins Wolverine czy Bioshock w ogóle się nie zacinają na wysokich ustawieniach detali.

Wie ktoś może czy wyszedł już do tego jakiś fix czy patch?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem mam AvP i jak wlaczam gre to w poczatkowym menu wszystko ładnie plynnie chodzi ale jak juz włacze tryb gry to zaczyna strasznie zarywać ....

krótkie info o moim kompie :

System: Microsoft Windows Xp professional wersja 2002 Dodatek Service Pack 3

Intel® Core 2 CPU 6300 @ 1,86 GHz 1,86 GHz , 2GB Ram

Karta Graficzna : NVIDIA GeForce 7300 GT

Proszę o pomoc ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...