Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

H0ly5h1t

Rozwiązany: King's Bounty

Polecane posty

Jeżeli powtarzam temat bardzo przepraszam ale poszukiwania ne przyniosly skutku.

A więc mam problem z grą która dziś zakupiona jeszcze ciepła prosto z empika :wub: instaluje, uruchamia sie i dziala bez zarzutu poza brakiem tak waznego elementu jakim jest dżwięk i muzyka. Jak dotąd próbowałem grać bez głosu ale jeżeli jest sposób na rozwiązanie problemu to bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję ;]

:laugh:

I zapomniałem dodać problem występuje tylko i wyłącznie w Kingu ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sophi13

Chodzi o Legendę czy o Wojowniczą Księżniczkę? I podaj jaki masz sprzęt.

Reinstall gry, nowe sterowniki do karty graficznej, łatki do Windowsa, Service Pack, ew. nowa wersja BIOS-u (dobra, trochę przeginam, ale opłaca się aktualizować BIOS) sprawdź, czy głośniki/słuchawki są dobrze podłączone. Masz zintegrowaną kartę dźwiękową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emm... o sprzet jestem dziwnie spokojny bo crysis smiga na full detalach bez tniecia sie ... a nie dziala na 2 parach sluchawek, na glosnikach tez nie. A zintegrowanej karty dzwiekowej CHYBA nie mam ale nie mam pojecia jak sprawdzic to ... ;] ale na 90% nie mam ... jak skladalem sprzet to mialbyc mocny i tani wiec napewno dzwiekowej karty bym nie odpuscil ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...