Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

princefan

Rozwiązany: Service Pack 3 i IE8 - wsiąkły jak kamfora

Polecane posty

Moja wersja instalacyjna systemu to XP Pro Sp2. Z nadzieją po formacie czekałem na dodatki, te nie od razu, ale się pojawiły - w tym ie8 i sp3. Po pobraniu nie pokazała mi się żółta tarcza, że można już to zainstalować, ale przy wyłączeniu komputera znaczek był, aby w tego czasie się to zainstalowało.

No i tak zrobiłem. I się zdenerwowałem. Ni widu, ni słychu ani IE8, ani SP3. Nie ma w systemie, nie ma w temp, nigdzie. A żółtej tarczy nie ma... Wchodziłem też na Windows Update, tam jednak nie pokazało mi żadnej aktualizacji.

Pobierać ręcznie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj wersji redystrybucyjnej SP3. Co do update - czasem też się zacina u mnie automatyczny update (ale ja wybieram opcję pobierz ale nie instaluj). A IE8 się instalował? Nie robi tego po cichu, w tle. Zawsze się pyta o jakieś pierdółki w czasie instalacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, bo robiłem to, gdy wyłączyłem komputer, tzn. jest opcja, że w trakcie wyłączania się zaktualizuje, może coś mu zaszwankowało.

A wiesz może, gdzie byłaby taka wersja redystrybucyjna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, zainstalowałem SP3, od którego dałeś mi link, a po restarcie pojawiła się... żółta tarcza z IE8. Teraz jest OK.

Dzięki za pomoc, cacum3, temat do zamknięcia.

W razie problemów słać na PW do moderatora :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...