Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dagar11

Radeon HD 5670

Polecane posty

Cóż, ostatnio padła moja stara karta graficzna. Chcąc, nie chcąc, trzeba było kupić nowa. Padło na Radeona HD 5670. Komputer odpalony, wszystko pięknie... do momentu kiedy spróbowałem włączyć jakąś grę. Za pierwszym razem komputer stwierdził, że nie widzi OpenGL. Trochę zdziwiony, próbuję zainstalować program w wersji 3.2, teoretycznie obsługiwanej. NIESPODZIANKA!!! Program nie rozpoznaje kart graficznej, więc się nie zainstaluje. Przy większości innych gier nawet komunikat się nie pojawia. A jeżeli jakaś już raczy się odpalić, animacja jest skandalicznie wolna. Nie tego się spodziewa od nowo kupionej, circa about cztery razy mocniejszej od starej, karty graficznej. Ktoś wie, o co chodzi?

Mój komputer:

Intel Core 2 Duo E4500 2.2Ghz

RAM 2GB

Karta graficzna Radeon HD 5670

OS Windows 7 (64bity)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń dokładnie sterowniki od starej karty, następnie usuń sterowniki od obecnej karty i na koniec zainstaluj nowe sterowniki.

Przez dokładne usunięcie rozumiem odinstalowanie, a następnie usunięcie resztek Driver Cleanerem uruchomionym w trybie awaryjnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... jest pewien postęp. Wiem co dokładnie nie działa. Otóż mimo, że monitor podłączony jest do karty graficznej... komputer jej nie widzi. Zamiast tego korzysta z Standard VGA Graphics Adapter. Wie ktoś co z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...