Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kedzior141

Rozwiązany: Bioshock - problem z uruchomieniem

Polecane posty

Kupiłem ostatnio Bioshocka z Kolekcji Klasyki, ale nie mogę zagrać w niego po polsku. Po kolei :

Zainstalowałem grę, automatycznie ściągnął się patch z internetu, uruchomiłem grę i wszystko było ok, tylko, że po angielsku. Wziąłem więc drugą dołączoną płytę, zainstalowałem patch 1.1 PL, i niestety Bioshock nie chce się uruchomić. Wyskakuje tylko logo, i nic więcej się nie dzieje... :sad: Znacie może rozwiązanie do tego problemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to nie takie proste. Na innym forum też kilka osób miało identyczny problem jak ja, reinstalacja i robienie wszystkiego od początku nic nie daje, robiłem to pięć razy, za każdym razem próbując zainstalować patcha w inny sposób, bez skutków.

Teraz gram po prostu na wersji 1.0 ze spolszczeniem z internetu i gra się całkiem ok, denerwują jedynie spadki płynności, i do rozwiązania problemu z patchem nie wyrzucę Bioshocka z dysku, bojąc się że zabezpieczenia nie pozwolą mi go ponownie (bodaj szósty czy siódmy raz) zainstalować.

Podsumowując - nie jest źle, ale mogło być lepiej, niestety Cenega schrzaniła robotę, nie w tym pierwszym tytule, i pewnie nie ostatnim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...