Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dawidek3294443

Komputer długo się włącza

Polecane posty

System (XP + SP3) ładuję się dosyć szybko, wybieram użytkownika i teraz zaczyna się prawdziwa męka, ponieważ komputer nie uruchamia wszystkich programów od razu, tzn. w zakładce procesy mam ich tylko 20, dopiero po ok. 5min, pojawia się ok 30 procesów i komputer zaczyna działać normalnie, tzn. ładuję się reszta autostartu np. GG, Comodo itp, a komputer pozwala na włączenie dodatkowych programów (Firefox, Winamp), czego wcześniej nie dało się zrobić, kiedy było te 20 procesów.

Problem mam od wczoraj, pojawił się znikąd, skanowałem Comodo Antivirus, wykryło trochęsyfu, wszystko usunąłem, ale problem nadal występuję.

Zasilacz to Deer 400 W :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety właśnie nie mam takiej możliwości. Czyli to raczej wina zailacza a nie windowsa? Wczoraj instalowałem Fallouta 3 (oryginał, a płytka w idealnym stanie) ok 2.5h, po instalacji komp się zresetował, włączył się normalnie, ale za nastepnym razem właśnie pojawił się już ten problem. Może ta instalacja coś skopała w windzie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Mnie Oblivion 3h się instalował. Wyszło na to, że zasilacz dokonał żywota i dwa dni później poszedł z dymem. Przeskanuj kompa Malwarebytes Anti-Malware, możesz daćlog z RSIT i OTL. Zmierz napięcia na zasilaczu. Ale tak czy tak dla bezpieczeństwa zasilacz do odstrzału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Raczej to nie od małej ilości dysku. Ja obstawiam zasilacz. Jeśli komp zwolni, to znaczy, że zasilacz może niedługo wyzionąć ducha. A wtedy i komputer może na złom pójść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś będę miał możliwość sprawdzenia kompa na innym zasilaczu, więc po południu napiszę co i jak.

W HD Tune wszystko jest OK, bo jakieś 2 tygodnie miałem problem z kompem i powiedzieliście, że z dyskiem jest wszystko dobrze. Na dyskach jest sporo miejsca, na systemowej ok 10gb wolnego, na drugiej 40gb.

Żeby zainstalować Malwarebytes' Anti-Malware muszę odinstalować COMODO, czy oba programy mogę być jednocześnie zainstalowane?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj screena, tak na wszelki wypadek. Chyba muszę sobie wielkimi literami w sygnaturce napisać, że jak jest napisane, że jest ok, to wcale nie musi tak być. Bo nie wiem, ile razy to powtarzałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...